UDOSTĘPNIJ
fot. twitter

Kibice angielskiej reprezentacji po raz kolejny nie popisali się swoim zachowaniem. Wcześniej udział w zamieszkach, a teraz obrali sobie za cel cygańskie dzieci, którym rzucali monety tylko po to, by popatrzeć sobie jak o nie walczą. 

Jeszcze przed rozpoczęciem europejskieo turnieju w sieci zaroiło się od nagrań, na których widać jak angielscy fani piłki nożnej wdają się w zamieszki z kibicami innych reprezentacji. Skala przemocy była tak ogromna, że wielu z nich trafiło do szpitala, w tym jedna osoba zmarła (pobity przez Rosjan Anglik).

Tym razem w sieci zrobiło się głośno o Anglikach z powodu ich rozrywki jaką sobie urządzili na ulicach francuskiego miasta Lille.

Dobrze podchmieleni wyspiarze rzucali cygańskim dzieciom monety, by obserwować jak kilkulatki o nie walczą. Wszystko przy śmiechu, oklaskach i dopingu angielskich kibiców.

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO

bh, źródło: twitter

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułPolskie wojsko katolickie
Następny artykułLech Wałęsa: „Kaczyński jest sprawcą nieszczęścia Polski. Kazał lądować bratu w Smoleńsku”
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również