UDOSTĘPNIJ

David de Gea źle rozpoczyna Euro 2016. Hiszpański gwiazdor grający w Manchasterze United został oskarżony o gwałt na kobiecie, którego miał dokonać wraz z kolegami z kadry w 2012 roku. 

Wbrew medialnym doniesieniom, bramkarz nie został wyrzucony z kadry. Sztab szkoleniowy i koledzy przekonują, że będą stali za nim murem, chyba że zostanie udowodnione, iż jest sprawcą gwałtu. Bramkarz nie pojawił się jednak na oficjalnej konferencji w tej sprawie.

– David de Gea zaaranżował spotkanie, na którym zostałam zmuszona do seksu z Ikerem Muniainem i Isco – mówi chroniony świadek zdarzenia.

Afera zatrzęsła całym światem futbolu. De Gea przekonuje, że jest niewinny i zamierza wydać oświadczenie w tej sprawie. Media rozpisują się na temat skandalu, który wyszedł na jaw podczas badania sprawy hiszpańskiego reżysera filmów porno, który miał zatrudniać do swoich produkcji nieletnie dziewczyny.

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu:

źródło: gazeta.pl

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułCzy ramadan zaszkodzi piłkarzom z najlepszych reprezentacji?
Następny artykułUkraińscy kibice przed meczem z Polską: Zrobimy wam drugą Rzeź Wołyńską
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również