UDOSTĘPNIJ
fot. eminem.com / wikimedia

Światowej sławy raper, Eminem, postanowił zrobić swoim fanom niespodziankę na przypadającą rocznicę wydania jednej z jego płyt i rozpoczął sprzedaż cegieł pochodzących z jego rodzinnego domu. 

Pochodzący z Detroit raper obchodzi 16. rocznicę wydania płyty The Marshall Mathers LP, która jest najszybciej sprzedającym się albumem z muzyką rap i najlepiej sprzedającym się albumem artysty solowego w pierwszym tygodniu od momentu pojawienia się na rynku.

Z tej okazji, Marshall Bruce Mathers, bo tak w rzeczywistości nazywa się Eminem, postanowił sprawić swoim najgorliwszym fanom niespodziankę. Do sprzedaży trafiło 700 cegieł z jego rodzinnego domu – każda posiada własny numer i certyfikat autentyczności oraz autograf rapera. Koszt jednej cegły (wraz z zestawem koszulek i kaset) to 313 dolarów.

fot. eminem.com
fot. eminem.com

Część dochodu ze sprzedaży trafi na konto fundacji charytatywnej Eminema „The Marshall Mathers Foundation”, która zajmuje się pomocą młodzieży znajdującej się w jego rodzinnym stanie Michigan. Instytucja przekazuje również darowizny na rzecz banków żywności i młodzieży oraz bierze udział w zbieraniu funduszy wraz z organizacjami takimi jak Eight Mile Boulevard Association.

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO


bh, źródło: cgm

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułNorwegowie otrzymali zdjęcie. Prezydent z medalami i Pierwsza Dama
Następny artykułKaczyński i Kukiz zadłużeni, Petru najbogatszy. Liderzy partii złożyli oświadczenia majątkowe
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również