UDOSTĘPNIJ
Programme Name: EastEnders - TX: 25/11/2012 - Episode: 4537 (No. 4537) - Embargoed for publication until: 20/11/2012 - Picture Shows: The car, and shop, explodes and throws Derek, Joey and Lauren to the ground... Derek Branning (JAMIE FOREMAN), Joey Branning (DAVID WITTS), Lauren Branning (JACQUELINE JOSSA) - (C) BBC - Photographer: Guy Levy

Do przerażających zdarzeń doszło dziś w województwie podkarpackim. Eksplozja była tak silna, że dosłownie rozrywała ludzi na strzępy. Na miejscu obecne są służby.

Zdarzenie miało miejsce w Woli Górzyńskiej, położonej w województwie podkarpackim. Dwóch mężczyzn miało natrafić na niewybuch. Następnie, z nieznanego służbom powodu, postanowili oni wrzucić znalezisko do rozpalonego w lesie ognia.

Na skutek działania mężczyzn doszło do eksplozji. Jeden z nich zginął na miejscu. Został dosłownie rozerwany na strzępy. Drugi z nich walczy o życie w szpitalu, szanse na przeżycie ma bardzo małe.

Niewybuch znaleziony przez mężczyzn najprawdopodobniej był granatem. Na miejscu zdarzenia obecna jest policja, która ustala przyczyny wypadku.

źródło: WP

10 POTĘŻNYCH kataklizmów, które wstrząsnęły ludzkością


Co stanie się z nami po śmierci? 10 niesamowitych teorii

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również