UDOSTĘPNIJ
fot. wikimedia.org/youtube.com

Ministerstwo Edukacji Narodowej powołało, na ekspertkę do spraw wychowania seksualnego, profesor Urszulę Dudziak. W swoich wypowiedziach, często proponuje niekonwencjonalne rozwiązania dotyczące seksualności.

Urszula Dudziak pracuje obecnie nad oficjalnym podręcznikiem wychowania do życia w rodzinie. Wcześniej wykładała na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim oraz występowała w Radiu Maryja. Według niej stosowanie antykoncepcji prowadzi do uzależnienia od seksu, a nawet może być niebezpieczne dla życia.

– Stosowanie prezerwatywy i stosunek przerywany powoduje raka piersi, a kobieta pozbawiona dobroczynnego wpływu nasienia choruje  – twierdziła profesor.

Zdaniem Dudziak dużym problemem jest także masturbacja. Według niej lepiej zachować powściągliwość, niż ograniczać się przez onanizacje.

– Koncentracja na własnym narządzie nie zastąpi bogactwa osobowego kontaktu dwojga. Żałosna próba dostarczenia sobie samemu przyjemności seksualnej ogranicza człowieka i zubaża – ostrzega nieletnich Urszula Dudziak.

Ponadto pani ekspert proponuje prześwietlanie nauczycieli, zarówno pod względem stanu cywilnego, jak i pochodzenia. Profesor uważa, że te czynniki mogą wpływać na postawy uczniów.

 Rozwiedziony albo żyjący w konkubinacie może negatywnie wpłynąć na postawy uczniów (…)  więcej osób aprobujących katolicką moralność małżeńsko-rodzinną wywodzi się ze środowisk robotniczych i chłopskichuważa Dudziak.

Profesor ma jednak rozwiązanie, jej zdaniem pomocny byłby system donosicielstwa. Wszystko przez to, że życie nauczycieli powinno interesować nie tylko dyrektorów szkół, ale także rodziców oraz innych nauczycieli.

wk

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również