UDOSTĘPNIJ

Do niecodziennego zdarzenia doszło w szkockim mieście  Paisley Sheriff Court. Pijany Polak zaczął dobijać się do domu młodej kobiety, z którą przebywała w tej chwili córka i siostrzenica, a następnie wkładał prącie w szczelinę skrzynki na listy. – czytamy na portalu Londynek.net

Okazało się, że Polak pił w knajpie nieopodal domu Szkotki, a następnie zaczął szturmować jej drzwi. Wystraszona kobieta wezwała policję oraz zaalarmowała swojego partnera. Ten przybył, prześlizgnął się niepostrzeżenie i zabarykadował drzwi. Wtedy to rozjuszony Polak zaczął wkładać penisa w skrzynkę na listy umieszczoną w drzwiach.

Mężczyznę zgarnęła policja, przed sądem przyznał się do nieobyczajnego zachowania. Nie trafi za kratki, wymierzono mu karę 200 godzin prac społecznych. Postawa mężczyzny z pewnością nie będzie miała dobrego wpływu na reputację Polonii.

Incydent jest szeroko komentowany, część internautów szydzi, że wandal został podwójnie ukarany. Drugą karą ma być wstyd, że jego penis zmieścił się w tak mały otwór. Inni z kolei żałują, że Szkotka nie miała łakomego psa, który myślałby, iż ktoś chce go poczęstować parówką.

Polub Pikio.pl, by być na bieżąco:

ds

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
ŹRÓDŁOLondynek.net
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułDuda: Jako ludzie wierzący naprawimy Polskę lepiej i uczciwiej
Następny artykułRadni przegłosowali likwidację Straży Miejskiej w Nowym Targu
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również