UDOSTĘPNIJ

Dzisiaj na godzinę 19.55 przewidziane jest ostatnie wystąpienie telewizyjne ustępującego prezydenta Bronisława Komorowskiego.

Nikt dokładnie nie wie jaki temat będzie poruszony w orędziu jednak najprawdopodobniej będzie to pożegnanie się z obywatelami. Ostatnie wystąpienie prezydenta Bronisława Komorowskiego będzie transmitowane na żywo w programie pierwszym telewizji publicznej.

Za dwa dni miejsce Bronisława Komorowskiego na najwyższym urzędzie w państwie oficjalnie zajmie zwycięzca ostatnich wyborów prezydenckich Andrzej Duda.

Bronisław Komorowski – jak sam zapowiedział podczas ostatniej wizyty we Lwowie – po ustąpieniu z urzędu, wraz z dotychczasowymi współpracownikami, zajmie się prowadzeniem instytutu swojego imienia. Instytut im. Bronisława Komorowskiego będzie się skupiał przede wszystkim na stosunkach polsko-ukraińskich oraz polityce społecznej i rodzinnej  także na obronności.

Polub pikio.pl by być na bieżąco!

bh

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
ŹRÓDŁOtvp.pl
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułKNP wzywa, by nie angażowano się w ruch Kukiza. Co z Wilkiem?
Następny artykułBędzie debata w TVP1 tuż przed wrześniowym referendum
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również