UDOSTĘPNIJ

Europa zaczyna coraz bardziej obawiać się ataków ze strony terrorystów z Państwa Islamskiego. Media podały ostatnio informację, że dżihadyści przybędą do Europy na łodziach. Teraz dowiadujemy się, że zamierzają zaatakować ambasady. 

Dramatyczne wieści o planowanych zamachach na placówki dyplomatyczne przekazał turecki wywiad. Dżihadyści wkrótce rozpoczną marsz na Europę.

Obecnie, 3 tysiące islamskich terrorystów stacjonuje w pobliżu tureckiej granicy i przygotowuje się do jej przekroczenia. Niektórzy pozostaną w Turcji i tam będą kontynuować swoje działania. Pozostali mają za zadanie przedostać się przez Bułgarię do państw NATO, w związku z czym Polska również może być zagrożona.

Tureckie władze starają się zablokować marsz dżihadystów. W ciągu ostatnich miesięcy Turcy deportowali ze swojego terytorium ponad tysiąc muzułmanów podejrzanych o współdziałanie lub chęć współdziałania z Państwem Islamskim. 7800 osób zostało odesłanych z granicy próbując dostać się do Turcji.

źródło: interia.pl

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułBohaterowie realni a bohaterowie z pomników
Następny artykułWielka bitwa w Rzymie. Kibice z Holandii tłukli się z policją
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również