UDOSTĘPNIJ
fot. youtube

Rafał Otoka-Frąckiewicz ujawnia kolejne, jego zdaniem prawdziwe, informacje na temat posłanki Nowoczesnej. Jak wynika z otrzymywanej przez dziennikarza korespondencji, Scheuring-Wielgus miała być.. żoną nazistowskiego muzyka.

O Rafale Otoce-Frąckiewiczu zrobiło się głośno po tym, jak poinformował opinię publiczną o skandalicznym zachowaniu, którego dopuszczać się miała Joanna Scheuring-Wielgus – wznoszeniu toastów za katastrofę smoleńską podczas wesela. Posłanka Nowoczesnej grozi pozwami, a dziennikarz – dalej zaskakuje.

Wielgus to była żoną Jacka Scheuringa, gitarzysty nazistowskiego zespołu Zadruga, swoją drogą bardzo porządny człowiek, i można ją zobaczyć w 2 minucie załączonego wideo z koncertu tej kapeli. Aśka biegała wtedy w glanach i flejersach – zacytował list od internauty Otoka-Frąckiewicz.

Dziennikarz twierdzi, że starał się zbadać sprawę. Kilka niezależnych źródeł miało potwierdzić informację.

Jak udało mi się potwierdzić w kilku źródłach, faktycznie była Pani żoną owego skina, ale nie mam pewności, czy to Pani występuje w załączonym materiale filmowym. Będę wdzięczny za rozwianie wątpliwości, gdyż lubię dochowywać rzetelności w publikowanych informacjach, i tak jak w przypadku relacji z wesela mam papierowe oświadczenia świadków, tak tutaj niestety nie mam pewności co do jednoosobowego źródła – napisał dziennikarz.

fot. Youtube/Nasza Scena

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również