UDOSTĘPNIJ

W 2013 roku w programie Krzywe Zwierciadło w Superstacji dziennikarz Kuba Wątły obiecał, że jeśli Przemysław Wipler mówi prawdę wyliże własnego buta. 

Po publikacji filmu z monitoringu z ulicy Mazowieckiej Wątły spełnił obietnicę i faktycznie polizał swojego buta.

Przemysław Wipler był dzisiaj w niemalże wszystkich telewizjach i udzielał wywiadów na temat pobicia go przez funkcjonariuszy policji.

Rano, zorganizował również konferencję prasową.

Poniżej linki do nagrań:

TVN Fakty po Faktach

POLSAT NEWS

SUPERSTACJA

53 KOMENTARZY

  1. Pewnie założył specjalnie nowe, czyste buty przed programem, ale chodziło tylko o to, żeby sie przyznał do błędu, więc ok, mimo że cały odcinek go obsmarowywał, no ale zrobił co obiecał, więc szacun.

  2. Pewnie założył specjalnie nowe, czyste buty przed programem, ale chodziło tylko o to, żeby sie przyznał do błędu, więc ok, mimo że cały odcinek go obsmarowywał, no ale zrobił co obiecał, więc szacun.

  3. Bartek Bart To nie jest lewak a przynajmniej ja go takim nie widzę. Może nie jest konserwatystą i nie ma poważania dla tzw. "moherów" ale nigdy nie słyszałem aby wygadywał socjalistyczne brednie jeśli chodzi o gospodarkę. No to lewak czy nie lewak?

  4. A ja się przyczepię do czegoś innego. Dlaczego w tytule artykułu jest błąd? Jak już to "but" w bierniku, a nie jakieś dziwactwo w dopełniaczu. Dbajcie chociaż o poprawność języka :)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ