UDOSTĘPNIJ

Coś bardzo niepokojącego dzieje się w samym centrum kraju. Jedna z największych dzielnic Warszawy jest niemal zupełnie sparaliżowana. Na stacjach metra podniesiono alarm.

Z docierających do nas informacji prasowych i relacji świadków wynika, że sytuacja jest naprawdę poważna. Służby pędzą w jedno miejsce, co doprowadza do istnego paraliżu komunikacyjnego. Służby podniosły alarm na części stacji metra.

ZOBACZ TAKŻE:  Ewakuacja w Warszawie! Dzieci w stanie krytycznym wyniesione

Podejrzany pakunek

Na ten moment wyłączono z ruchu aż 3 stacje metra. Teraz dojeżdża ono jedynie do Słodowca. Na Wawrzyszewie, Starych Bielanach i Młocinach metro się nie zatrzymuje.

Powodem tej niepokojącej sytuacji jest fakt, iż na ostatniej z wymienionych stacji znaleziono pakunek. Wygląda on bardzo podejrzanie. Nie wiadomo jak znalazł się na Młocinach. W stronę stacji zmierza jednak mnóstwo wozów strażackich.

Wściekli pasażerowie

Odcinek metra między Młocinami a Słodowcem obejmuje ogromną część Warszawy. Jej mieszkańcy są bardzo sfrustrowani i przerażeni znaleziskiem. Podobnie osoby podróżujące na Bielany. Z relacji świadków wynika, że metro jedzie bardzo wolno i zatrzymuje się co chwila między stacjami.

Zarząd Transportu miejskiego uruchomił dodatkową linię autobusową. Kursuje ona od Młocin do Marymontu.

ZOBACZ TAKŻE:  CO TAM SIĘ DZIEJE?! Krwawy atak i strzelanina w Warszawie

źródło: warszawawpigulce.pl

8 zdumiewających faktów o współczesnych terrorystach

Kandydatki Miss Polonia 2017 w bikini - która podbije serca Polaków?

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułNie Kaczyński i nie Szydło! Znamy nazwisko NOWEGO PREMIERA
Następny artykułMakabryczne sceny w TESCO. Polacy przerażeni i wściekli
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również