UDOSTĘPNIJ

Działacze Komitetu Obrony Demokracji manifestują w okolicach Kancelarii Premiera chcąc pokazać, iż nie zgadzają się z polityką obecnego rządu Prawa i Sprawiedliwości. Na ich zgromadzenie przybyli warszawscy działacze partii Zmiana, którzy zaczęli wręczać im „PetruDolary”.

– W związku z tym, że działalność Komitetu Obrony Demokracji troszeczkę nam przycichła w mediach, postanowiliśmy dzisiaj naszych szanownych obrońców demokracji uhonorować PetruDolarami, które tutaj mamy ze sobą – mówił Tomasz Jankowski z partii Zmiana.

Mamy nadzieję, że wystarczy im to na jedzenie podczas głodówki. Mamy też nadzieję, że może dzięki temu przewodniczący Kijowski zacznie płacić alimenty. Mamy nadzieję, że będą sowicie wynagrodzeni za swoją pracę – dodał.

Działacze KOD-u nie wiedzieli zbytnio o co chodzi i początkowo zbierali podarunki najprawdopodobniej myśląc, że to ulotki. Nie zareagowali nerwowo na happening warszawskich działaczy partii Zmiana.

Poniżej zapis video z happeningu.

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO


Obserwuj Pikio.pl na Twitterze, tam więcej informacji!

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułProwadzący Superstacji na wizji: Poseł PiS ma gówno zamiast mózgu
Następny artykułRosja donosi na Polskę do ONZ
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również