UDOSTĘPNIJ
Dwie polskie wsie ogłosiły wojnę
fot. Pexels

Jak się okazuje, nie trzeba oficjalnej wojny, żeby w Polsce działy się tragiczne rzeczy. Oto spór między dwoma wsiami. Niestety nie toczy się on tak zabawnie jak w „Samych swoich”. Dwie polskie wsie ogłosiły wojnę, która zbiera krwawe żniwo. 

29-latek zginął od ciosów nożem, 25-latek został znaleziony w stawie – to niestety nie jest opis filmu akcji, to rzeczywistość. Dwie polskie wsie ogłosiły krwawą wojnę.

ZOBACZ TAKŻE: Popłoch w Polsce! Generał wojsk USA w Europie: „Niestety. Nadchodzi u was WOJNA”

Dwie polskie wsie ogłosiły wojnę

Po dwóch stronach biło się 16 osób, a dwóch martwych chłopaków to tragiczny wynik tej bitwy. Janikowo i Złotniki Kujawskie leżące w powiecie inowrocławskim zażarcie ze sobą wojują. Podczas krwawej bitwy, do której doszło pod okolicznym lasem grupa z Janikowa miała ze sobą kije bejsbolowe, sztachety, siekiery i noże.

Konflikt, który zebrał to mordercze żniwo zaczął się od nieporozumienia między dwoma mężczyznami. W wojennym szale podczas konfliktu do mężczyzn dołączyły uzbrojone grupy znajomych, gotowe na wszystko. Policja zatrzymała jak do tej pory 8 osób biorących udział w krwawej wojnie.

ZOBACZ TAKŻE: A więc wojna! Za te słowa PiS bierze się na OSTRO za Wojewódzkiego

Źródło: se.pl

11 teorii spiskowych, które okazały się prawdą


11 teorii spiskowych, które naprawdę dają do myślenia

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również