UDOSTĘPNIJ
źródło: youtube.com

W Polsce taksówkarze walczą z kierowcami Ubera, a w Rosji z klientami. Zwłaszcza tymi, którzy nie mają czym zapłacić za przejazd. To nagranie z Chabrowska, na którym nagrano nietypowy sposób ukarania dwóch pasażerek, wzbudziło kontrowersje w sieci.

Do zdarzenia doszło w Chabarowsku, który położony jest na południowo-wschodnich rubieżach azjatyckiej części Rosji. To tam dwie kobiety pokusiły się o skorzystanie z taksówki bez pieniędzy w portfelu. Nie wiedziały, że gorzko tego pożałują.

Kiedy kurs dobiegł końca, a te powiedziały, że nie mają czym zapłacić, taksówkarz miał już dla nich przygotowaną karę. Mężczyzna wyciągnął środek podobny do fioletu gencjanowego i zażądał, by za karę wysmarowały nim twarz. To miała być nauczka dla kobiet, które chciały wykorzystać taksówkarza.

Na nagraniu widać, jak jedna z kobiet ma już wymalowaną twarz na sinozielony kolor, a druga dopiero co zabiera się do mazania sobie twarzy silnie barwiącym specyfikiem. W internecie zawrzało – wielu komentatorów stwierdziło, że takie karanie za przejazd bez pieniędzy to bestialstwo. Minie bowiem sporo czasu, nim pasażerki pozbędą się koloru z twarzy.

Z drugiej strony byli ci, którzy uznali, że taka kara będzie doskonałą nauczką dla pasażerek, które jechały na gapę. Ich zdaniem długo utrzymujący się na twarzy kolor będzie tylko przypominał im o upokarzającym zdarzeniu.

źródło: youtube.com

Nie zmuszaj kota do robienia selfie, bo... tak to się skończy!

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również