UDOSTĘPNIJ
Fot. Wikimedia Commons (Piotr Morawski - Javid44)

Zenek Martyniuk pozostaje niezmiennie niekwestionowanym królem polskiej sceny disco polo. Muzyk chciałby jednak prawdopodobnie wyjść poza charakterystyczny dla siebie styl i otworzyć się na zupełnie nowe projekty. Co ciekawe, widzi w nich także jedną z najbardziej zdolnych oraz popularnych polskich artystek. 

Chociaż zadziwiający duet Martyniuka i Maryli Rodowicz ostatecznie się nie udał, piosenkarz postanowił zaapelować o wspólne nagranie do innej znanej wokalistki. Tym razem wpadł on na kontrowersyjny pomysł, aby do studia zaprosić… Edytę Górniak.

Niespodziewana współpraca artystów

– Lubię muzyczne klimaciki takie jak u Edyty. Gdybyśmy śpiewali w duecie, to trzeba by było przygotować odpowiednią pioseneczkę – stwierdził w rozmowie z „Faktem” popularny Zenek Martyniuk.

– Ja nas widzę najbardziej w klimatach cygańskich. Pani Edyta ma dużo wspólnego z Romami. Ja zresztą też, bo od najmłodszych lat znam prawdziwego Roma, Kazimierza Wysockiego. Bardzo długo z nim grałem. Piosenki cygańskie to świetne numery i z panią Edytą z wielką chęcią bym taką piosenkę zaśpiewał – dodał także wokalista, czym wzbudził ogromny entuzjazm gigantycznej grupy swoich fanów.

Wiedziałeś, że oni też nie mają matury?!


12 znanych ludzi, którzy przeszli na inną religię

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również