UDOSTĘPNIJ
Fot. Youtube.com

Jerzy Dudek w wywiadzie dla „Super Expressu” pytany o problem imigrantów zalewających Europę przyznał, że obawia się islamizacji kontynentu. Opowiadał też o swoich doświadczeniach z imigrantami.

Trochę się boję islamizacji Europy. Mieszkałem w Holandii, widziałem, jak mieszkańcy tego kraju przeprowadzali się w inne miejsca, bo sąsiedztwo z imigrantami łatwe nie było. W Anglii też różnie to wyglądało. Jestem za tym, aby pomagać ludziom uciekającym przed wojną, ale to musi być robione z głową, a na razie mamy wielki chaos – powiedział Dudek

Piłkarz skrytykował również Unię Europejską. Stwierdził, że nie potrafi ona rozwiązać problemu. Do pomysłu kwotowego narzucania uchodźców poszczególnym państwom członkowskim również odniósł się negatywnie. Dodał także, że uchodźcy wcale nie chcą przyjeżdżać do Polski i uważa że nie ma sensu przetrzymywać ich siłą w naszym kraju.

Jerzy Dudek dał się już poznać jako osoba zaangażowana w życie publiczne. W ostatnich wyborach prezydenckich wchodził w skład komitetu poparcia dla Bronisława Komorowskiego.

Obserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:

ds, źródło: Sport.se.pl

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykuł„Wiedźmin” pod szyldem EA? CD Projekt dementuje
Następny artykułRosyjski zwiad na polskim niebie w tym tygodniu
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również