UDOSTĘPNIJ
źródło: youtube.com

Niezmiennie członkowie KOD starają się podążać za Andrzejem Dudą, gdziekolwiek ten by się nie znalazł i przypominają mu, że ten, ich zdaniem, jest jedynie figurantem PiS. Jak dotąd Duda różnie reagował na okrzyki członków opozycyjnej organizacji, jednak ostatnio Duda naprawdę zaskoczył KOD.

W poniedziałek prezydent zjawił się w Krakowie, gdzie wręczył Order Orła Białego arcybiskupowi kardynałowi Marianowi Jaworskiemu. W tym celu prezydencka limuzyna zjawiła się na ulicy Kanonicznej, gdzie manifestacją powitali prezydenta działacze KOD.

Członkowie opozycyjnej organizacji uzbrojeni w transparenty, flagi, egzemplarze Konstytucji RP i bębenki głośno skandowali przeciw Dudzie. Pojawiły się hasła „lepiej dyndać miękkim zwisem, niż być Jarka długopisem” czy „cienkopis”. Członkowie KOD nie oszczędzali prezydenta.

Ten jednak totalnie ich zaskoczył. Kiedy bowiem wyszedł z limuzyny tylko odwrócił się w stronę manifestantów i z uśmiechem ciepło ich powitał. Pomachał im ręką i wszedł do budynku, by uhonorować arcybiskupa orderem. Tak samo Duda zareagował na KOD, kiedy wracał do prezydenckiej limuzyny. Zamiast wprawić prezydenta w irytację, opozycjoniści zostali obdarowani serdecznym uśmiechem.

pt

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułWybory w Holandii. Wilders: Już zwyciężyliśmy!
Następny artykułUE znalazła bat na eurosceptyków. Mogą krytykować, ale…
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również