UDOSTĘPNIJ

W poniedziałek 27 kwietnia o godzinie 13:30 ma odbyć się rozprawa w trybie wyborczym. Janusz Korwin-Mikke pozwał kontrkandydata Andrzeja Dudę.

obrazek 152

Przemysław Wipler na antenie Polsat News skomentował sprawę tak „Andrzej Duda powiedział nieprawdę, jest jedną z osób, które powtórzyły nieprawdę, powiedziały nieprawdę dotyczącą Janusza Korwin-Mikkego. W wypowiedzi w ramach wywiadu JKM mówił, że strzelałby do rabusiów, do ludzi którzy chcą siłą, przemocą zabrać pieniądze Polakom. Niektórzy politycy, m.in. Andrzej Duda, ale również jego kolega i popelecznik Piotr Duda przekręcili słowa Janusz Korwin-Mikkego i zamienili słowa rabusiów na górników. W ten sposób wyszła podła, wstrętna wypowiedź, że strzelałby do górników. Naszym zdaniem Andrzej Duda powinien przeprosić za te słowa, powinien się z nich wycofać i jako pierwszy powinien być tym, który poniesie konsekwencje mówienia nieprawdy, manipulowania, później będzie Piotr Duda i inne osoby które powtarzały tę szkalującą wypowiedz.

Dopytywany Wipler powiedział, iż w ramach zadośćuczynienia sztab JKMa będzie oczekiwał, że Andrzej Duda wesprze stowarzyszenie zajmujące się pomocą dla rodzin górników poszkodowanych w wypadkach górniczych.

ds, źródło: Polsat News

obrazki: wikipedia, facebook

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułMagdalena Ogórek apeluje do młodzieży (Video)
Następny artykułWielka burda w Baltimore. Czarnoskórzy dewastują miasto (video)
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również