UDOSTĘPNIJ

Andrzej Duda odwiedził jedną z fabryk śrub w Piastowie pod Warszawą i postanowił podzielić się swoimi przemyśleniami na temat podatków.

Kandydat Prawa i Sprawiedliwości postuluje obniżenie podatków. Jak twierdzi, przeszkadzają one małym, rodzinnym firmom. Zaznacza, że zadaniem władzy jest stworzeniem przyjaznego systemu podatkowego dla takich przedsiębiorstw.

– Rodzinne firmy potrzebują opieki ze strony państwa. Państwo nie powinno im przeszkadzać, to im władza powinna tworzyć przyjazny dla nich system podatkowy Dzisiaj firmy potrzebują wsparcia, trzeba obniżyć podatek do 15 proc. – oznajmił Andrzej Duda.

Kandydat PiS zapowiedział projekt odbudowy polskiej gospodarki i zaznaczył potrzebę reindustrializacji kraju. Ma to być sposób na innowacyjność. Duda powiedział, że Polska musi konkurować wysoką jakością oraz wydajnością, a nie niskimi płacami.

– Ja nie rzucam słów na wiatr – zakończył Duda odnosząc się do prezydenta Komorowskiego. Przypomniał również, że jest gotowy na debatę z Komorowskim, którą proponuje Paweł Kukiz.

źródło: wyborcza.pl

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułOto dlaczego Polacy nie wyjdą na ulice. 5 powodów
Następny artykułKolejny hit? Suflerka za plecami Komorowskiego w rozmowie z niepełnosprawną
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również