UDOSTĘPNIJ
fot. Piotr Krzyżanowski/Polskapresse

Szef Solidarności Piotr Duda ostro zareagował na słowa Janusza Korwin-Mikkego, który w wywiadzie dla Wirtualnej Polski stwierdził, że do protestujących górników kazałby strzelać.

W ostatnio opublikowanym wywiadzie dla Wirtualnej Polski, Janusz Korwin-Mikke stwierdził, że „nie można pozwalać na to, by jakaś grupa szantażowała całą Polskę, jak niedawno górnicy, którzy zażądali po 50 tys. zł.” Według lidera partii KORWiN protesty górników były takim samym rabunkiem, jak włamanie do mieszkania.

– Kazałbym strzelać do takich rabusiów. Bez cienia wahania – dodał Korwin-Mikke.

Na słowa Korwina ostro zareagował przewodniczący związku NSZZ Solidarność, Piotr Duda, który na twitterze zapowiedział, że gdy spotka Korwina to „dostanie w pysk”.

– Do tej pory myślałem, że to zwykły kretyn, ale teraz widzę, że to pospolity bandyta. Jak go spotkam, dostanie w pysk z pozdrowieniami od górników – napisał na twitterze Piotr Duda.

bh, źródło: wp.pl/solidarnosc.org.pl

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułWipler: Przyjęlibyśmy Ogórek jako członkinię władz partii KORWiN
Następny artykułManipulacja, aż Goebbels klaszcze. Tak się niszczy Korwina
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również