UDOSTĘPNIJ
fot. YouTube/ FAKT24.PL

Bratanica prezesa Prawa i Sprawiedliwości pojawiała się mediach wielokrotnie w związku z różnego rodzaju skandalami. Regularnie wypływają na jaw informacje dotyczące jej osobistego życia. Do tego dochodzą robione z ukrycia przez paparazzich zdjęcia, które jedynie ujawniają, jak mało prywatności ma Marta Kaczyńska. 

Ze swoim pierwszym mężem rozwiodła się w 2007 roku, a po niespełna roku od rozwodu, założyła mu sprawę o unieważnienie ojcostwa. Przyznając się tym samym, że nie jest on biologicznym ojcem jej dziecka. Był nim prawdopodobnie jej następny mąż, z którym związała się jakiś czas potem.

Drugie małżeństwo Marty Kaczyńskiej, pomimo narodzin drugiej jej drugiej córki także okazało się niewypałem. Mąż prowadził szemrane interesy i układał się z gangsterami. W końcu w 2015 roku, za wyłudzenie 13 milionów złotych z Państwowego Funduszu Osób Niepełnosprawnych, zatrzymało go CBA. Gdy wyszedł z więzienia sprawa rozwodowa przeciw niemu, była już założona.

Po długim okresie niepewności i poszukiwania partnera Kaczyńska znalazła kogoś, z kim nawet udała się na wakacje nad polskie morze. Niestety jej nowego mężczyznę przyłapano na zdradzie. Gdy córka tragicznie zmarłego prezydenta korzystała ze słońca na plaży w Sopocie, on pił alkohol i wymieniał czułości z nieznaną jej kobietą.

– Mężczyzna i kobieta byli w wyjątkowo relaksacyjnym nastrojuZ torby wyciągnęli whisky. W pewnym momencie pojawił się też czuły dotyk. Oboje przytulali się do siebie. W tak intymnej sytuacji spędzili kilkanaście minut. Następnie udali się do pobliskiego pensjonatu. Marta Kaczyńska w tym samym czasie, co można wywnioskować ze zdjęć, jakie zamieściła na Instagramie, opalała się na plaży w Sopocie. Warto, by pani Marta zastanowiła się nad swoim nowym związkiem. Zbyt łatwo może bowiem popełnić błędy, które przecież zdarzyły się jej już wcześniej – podają media.

źródło: jastrzabpost.pl

Ile aut ma Beata Kempa? Kto by pomyślał! Prześwietlamy sekrety majątkowe polityków

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułTragedia. Autokar wpadł do morza, mnóstwo ofiar
Następny artykułPremier wypalona? Szydło przerywa milczenie
Wiadomości Pikio

Wiadomości z Polski i ze Świata

Zobacz również