UDOSTĘPNIJ

Gazeta.pl, którego wydawcą jest Agora, wciąż traci użytkowników i zbliża się do kolejnej w rankingu Interii. W skali roku Gazeta.pl straciła aż 2,41 mln użytkowników.

Dramatyczny spadek wynosi aż 23,4 proc. Oprócz tego, serwis stracił 64,2 mln odsłon krajowych (14,9 proc. w dół), a czas spędzany przez przeciętnego gościa na portalu zmalał o 1:29 minuty.

Słabe statystyki, szczególnie w ostatnim dwóch-trzech miesiącach. wynikają głównie z zakończenia współpracy serwisu Gazeta.pl z należacym do Microsortu portalem MSN. Ten do końca września współpracował z witryną dziennika „Metro” pod adresem MetroMSN.gazeta.pl.

Niekwestionowanym liderem pozostaje Onet, którego osiągi wciąż rosną. Na drugim miejscu plasuje się WP.pl, która choć straciła 612,5 tys. użytkowników, zyskała aż 887,5 mln odsłon krajowych oraz dłuższy o 5:02 minuty średni czas korzystania przez użytkownika ze strony.

Obecnie, top 10 ogólnotematycznych portali prezentuje się następująco:

1. Onet.pl

2. WP.pl

3. Gazeta.pl

4. Interia.pl

5. Fakt.pl

6. TVN24.pl

7. o2.pl

8. se.pl

9. Wyborcza.pl

10. TVP.pl

źródło: wirtualnemedia.pl

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułFrancja: Pięciu Rosjan zatrzymanych pod zarzutem planowania zamachu
Następny artykułOgórek, czyli zmiana
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również