UDOSTĘPNIJ
Fota: Facebook.com//Casey Peck

Tego zwiedzający się nie spodziewał. Mężczyzna zignorował ostrzeżenia dotyczące obiektu. Zbyt blisko podszedł, a gdy dotknął akwarium – stało się coś nieprawdopodobnego.

Gregory Heinzman wraz ze swoją przyjaciółką postanowił wybrać się na wycieczkę do Międzynarodowego Muzeum Szpiegostwa w Waszyngtonie. Największe zainteresowanie u mężczyzny wzbudziła jednak szczególna atrakcja – ultrarealistyczne cyfrowe akwarium. Postanowił trochę się pobawić i sprawdzić, co będzie się działo.

Tego się nie spodziewał

Odważny turysta stwierdził, że nic złego nie może się stać i zadrwił sobie z cyfrowej instalacji – mimo ostrzeżeń podszedł blisko na wyciągnięcie ręki i zaczął nadpobudliwie dotykać i pukać w szybę. Przez chwilę nic się nie działo, po czym rekin uderzył w szybę. Mężczyzna na tyle się wystraszył, że momentalnie odskoczył, padając na podłogę. Zwiedzający doznał takiego szoku, że siedział na niej z otwartymi ustami, nie mogąc się uspokoić.

Całą zabawę tego pana nagrała jego przyjaciółka, która wrzuciła potem nagranie do internetu. Post zyskał niesamowite zainteresowanie i w niemalże trzy dni wideo odtworzono ponad 10 mln razy.

Touch at your own riskYouTube link: https://youtu.be/uzIaOHZeTDUTo use this video in a commercial player or in broadcasts, please email licensing@storyful.com

Opublikowany przez Casey Peck na 22 października 2017

Źródło: planeta.fm

Zakład, że TEGO nie wiedziałeś o swoim kocie?!

15 największych sekretów ujawnionych przez WikiLeaks

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułCo tam się dzieje?! Sąsiad polski przygotował służby specjalne do ATAKU
Następny artykułREWOLUCJA w ZUS! To wielki przełom dla milionów Polaków
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również