UDOSTĘPNIJ
fot. Youtube/TVP VOD

Dopiero teraz tajemnice wychodzą na jaw. Okazuje się, że Anię Przybylską zniszczyło i uśmierciło coś strasznego. Biograficzna książka zdaje się być odpowiedzią dla milionów Polaków wstrząśniętych jej śmiercią.

Mija właśnie trzecia rocznica śmierci pięknej aktorki. Informacja o śmierci Ani Przybylskiej wstrząsnęła całą Polską. Umarła młodo, zbyt wcześnie, mając zaledwie 36 lat. Biograficzna książka o aktorce ujawnia wiele skrywanych dotąd tajemnic.

ZOBACZ TAKŻE: Te zdjęcia Ania Przybylska opublikowała niedługo przed śmiercią!

Anię Przybylską zniszczyło coś strasznego

W pewnym momencie wszyscy bliscy zaczęli martwić się o Anię. Zawsze aktywna i tryskająca energią kobieta zaczęła znikać w oczach. Aktorka bardzo schudła, skarżyła się na bóle brzucha. Jednak tym, co najbardziej zaskoczyło bliskich Przybylskiej był fakt, iż popadała w depresyjne nastroje. Wtedy jeszcze nikt nie przypuszczał, że wiążą się one z ciężką chorobą. Depresja, której konsekwencje często bywają niedoceniane, zniszczyła aktorkę.

ZOBACZ TAKŻE: Matka Anny Przybylskiej szokuje. Ujawniła okropnie smutny fakt o córce

Tylko że wszystko to daje się łatwo wytłumaczyć. O tym, że depresja może być pierwszym objawem raka trzustki, nikt z bliskich Ani nie wie (…) ona była zawsze tak niesamowicie aktywna A tu przyjeżdżam do niej po południu, patrzę, a Anka śpi Wcześniej nigdy nie potrzebowała popołudniowej drzemki. Rozważałam różne wersje, może cukier jej skacze… – czytamy we fragmentach książki o aktorce

źródło: gala.pl

Te zdjęcia Ania Przybylska opublikowała niedługo przed śmiercią!


Gwiazdy, których karierę PRZEDWCZEŚNIE przerwała śmierć

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również