UDOSTĘPNIJ

Irański siłacz, Sajad Gharibi, zaczerpnął swój pseudonim od Hulka, zielonego bohatera Marvela, znanego czytelnikom komiksów, fanom kreskówek i serii Avengers. Irańczyk staje się gwiazdorem mediów społecznościowych. 

BBC opisało przypadek Sajada Gharibiego, niesamowitego irańskiego siłacza, który swoją aparycją i przysposobieniem podbija serca internautów. O siłaczu i wojowniku zrobiło się szczególnie głośno, gdy ogłosił, że zamierza dołączyć do irańskich sił wspierających Assada w Syrii.

24-latek jest również znany jako „Perski Herkules”. Nie tylko podnosi ciężary, ale również trenuje boks. Przekonuje, że większość swojej budowy ciała zawdzięcza genetyce. Twierdzi także, że oprócz potężnej siły, ma swoją wrażliwą stronę.

Niektórzy posądzali go o sympatie skierowane w stronę Państwa Islamskiego. Odpowiedź Hulka jest naprawdę potężna. Zdecydował się aktywnie zwalczać ISIS wspólnie z irańską armią i oddziałami Assada.

iranian hulk2 iranian hulk3 iranian hulk4 iranian hulk5

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu:

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułWiemy ile polscy piłkarze dostaną za udział w EURO’16
Następny artykułNasi piłkarze są już w Polsce. Tak przywitali ich kibice (video 360)
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również