UDOSTĘPNIJ

Francuska policja kontynuuje obławę w celu odnalezienia wspólników zamachowców z Paryża. Jedną z podejrzanych o współudział w przestępstwie jest 26-letnia Boumeddiene, która najpewniej przedostała się do Syrii. Teraz kpi z francuskiej policji.

Tureckie władze poinformowały, że Hayat przedostała się przez Turcję do Syrii, mimo to, francuskie służby poszukują jej od tygodnia. Jej chłopak zastrzelił w czwartek policjantkę, a następnie wziął zakładników w sklepie żydowskim w Paryżu. Został zabity podczas szturmu komandosów.

Wciąż nie wiadomo jaką rolę w przestępstwie odegrała Hayat, aczkolwiek media okrzyknęły ją „najbardziej poszukiwaną kobietą świata”.

– Chodziłyśmy razem do podstawówki, a potem na uniwersytet. Byłyśmy ze sobą naprawdę blisko, choć od pewnego czasu nasza relacja stała się nieco luźniejsza – wspomina w rozmowie z dziennikarzami „Le Parisien” przyjaciółka Hayat. – Znam jej rodzinę, jej ojciec to złoty człowiek. Bałam się, że dostanie zawału, gdy usłyszy, że Hayat jest poszukiwana – dodaje.

Przyjaciółka przekonuje, że ostatnio Hayet wraz z terrorystą wybrali się do Mekki. Amedy był całym jej życiem.

„Najbardziej poszukiwana kobieta świata” nie przejmuje się francuskimi służbami. Kpi z Francji na Facebooku:

„K*rwa francuska pieprzy Cię w d*pę twojej matki w piekle”

Link do profilu: PROFIL

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułFacet twój wróg, czyli świat według feministek
Następny artykułGórnicy nie dajcie się oszukać, jak trzeba wyjdźcie na ulice!
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również