UDOSTĘPNIJ
fot. youtube

Joey Salads, znany amerykański Youtuber udowodnił swoim widzom jak łatwe jest porwanie dziecka. W swoim eksperymencie socjologicznym pokazał szokującą rzeczywistość dotyczącą bezpieczeństwa dzieci bawiących się na placach zabaw.

Na filmie widzimy jak Salads podchodzi do matek bawiących się nieopodal dzieci i pyta je czy sądzą, że ich pociechy odmówią mu – obcemu mężczyźnie – pójścia w nieznane im miejsce.

Wszystkie matki zgodnie twierdziły, że ciągle powtarzają swoim dzieciom podstawową zasadę o nieufności wobec obcych i były pewne, że nie zgodzą się z nim nigdzie iść.

Po tym gdy Salads uzyskuje zgodę matek na sprawdzenie ich twierdzeń w praktyce, podchodzi do dzieci, przedstawia się, pokazuje szczeniaka i oferuje im by poszły z nim do jego samochodu gdzie ma więcej małych piesków. Wynik jego eksperymentu nie pozostawia wątpliwości – porwanie dziecka jest „dziecinnie proste”.

bh, źródło: youtube

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułSąd nakazał usunięcie pomnika Jana Pawła II
Następny artykułKomorowski: Debata prezydencka w TVP na żenującym poziomie
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również