UDOSTĘPNIJ

Czesi mają za złe Polakom, że ich rząd wyłamał się z postanowień ustalonych przez Grupę Wyszehradzką. Węgry, Słowacja, Czechy i Polska miały solidarnie sprzeciwiać się obowiązkowym kwotom imigrantów, a tylko nasz kraj zagłosował inaczej. Minister Piotrowska twierdzi, że Polska jest przeciwko, ale głosowała w ten sposób w imię solidarności europejskiej.

W czeskiej, węgierskiej i słowackiej części sieci jest bardzo gorąco. Komentarze internautów, w których stwierdzają, że zostali zdradzeni mają najwyższe oceny spośród wszystkich. W dyskusjach na jednym z największych portali w Czechach idnes.cz czytamy najpopularniejsze komentarze:

„dnes to Poláci těžce zabili ……ale planeta ještě neexpolodovala, snad se pod vedením Orbána naše malé středoevropské státečky dobytkům z EU vzepřou ….” – Polacy zabili sojusz, ale nadal jest jeszcze szansa. Pod wodzą Orbana nasza małe państwa środkowoeuropejskie mogą się oprzeć…

Hm, prodejní Poláci….jako vždy” – Polacy sprzedawczykami, jak zawsze.

hmm, docela mě budou dnes zajímat reakce z polských serverů – myslím si, že spousta obyčejných Poláků se dnes bude hustě stydět za svoji lokajskou vládu.- smutné u národa, který v 17. století vyhnal pod vedením Sobieského od Vídně stotisícovou armádu musulmanů pod vedením Kary Mustafy” – reakcje w polskim internecie są interesujące. Myślę, że wielu zwykłych Polaków jest bardzo zawstydzonych tym co się stało. Smutne dla narodu, który pod wodzą Sobieskiego w XVII wieku pokonał muzułmanów pod Wiedniem.

Poláci nás podrazili, už není V4 ale jen V3!” – Polacy nas zdradzili, już nie ma V4 tylko V3 (chodzi o Grupę Wyszehradzką złożoną z Polski, Węgier, Słowacji i Czech).

1938, 1968, 2015 vždy když jde do úzkých tak Poláci stojí proti nám” – w 1938, 1968, 2015… zawsze, gdy jesteśmy w trudnej sytuacji, Polacy dołączają do naszych wrogów

Poláci už to avizovali ráno a nedivte se jim. Už mnohokrát v dějinách prokázali, že pro peníze by prodali i svou matku” – Polacy już rano to ogłosili, nie byłem zaskoczony. Wiele razy już udowodnili, że za pieniądze sprzedaliby swoje matki.

Obserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:

Polecamy subskrybować kanał Pikio TV na Youtube co można zrobić pod tym LINKIEM

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również