UDOSTĘPNIJ

Jarosławie Kaczyński! Obiecałeś, że będziesz demokratą! Okłamałeś nas! Obiecałeś, że Polska będzie państwem prawa! Okłamałeś nas! Obiecałeś, że będziesz w Sejmie przestrzegać prawa! Okłamałeś nas! 

Ale nie wiedziałeś jednej rzeczy, że zjednoczysz nas. Że wszyscy będziemy wspólnie i razem. Że wszyscy tu będziemy stali i mówili do was.

Mateuszu Kijowski, jesteś naszym liderem. Bez względu na to czy ktoś jest w Sojuszu Lewicy Demokratycznej, czy Platformy Obywatelskiej, czy z innych partii, czy ktoś jest bez partyjny. To jest mało ważne przeciwko Kaczyńskiemu, przeciwko bezsensownym rządom, przeciwko temu wszystkiemu co zgromadziło tysiące ludzi. Jesteśmy zjednoczoną opozycją.

Ale jak przyjdzie taki czas, że nie damy rady w Sejmie. Wtedy będzie trzeba zrobić przyspieszone wybory i wynieść PiS z Sejmu.

Prezydencie Andrzeju Dudo czy słyszysz jak mówią do ciebie Polacy? Mówią, żebyś był odważny, żebyś nie słuchał jednej partii, żebyś słuchał obywateli i obywatelek, żebyś walczył o państwo mądre, o państwo wszystkich nas.

5 KOMENTARZY

  1. Czego innego może żądać ugrupowanie, któremu nie udało się wejść do Sejmu niż przedterminowych wyborów.. Interes partyjny przede wszystkim.

  2. „Mateuszu Kijowski, jesteś naszym liderem. Bez względu na to czy ktoś jest w Sojuszu Lewicy Demokratycznej, czy Platformy Obywatelskiej, czy z innych partii, czy ktoś jest bez partyjny. ”

    p. Władku – żenada, dno i 2m mułu

  3. Trochę nie w temacie bo cenzor blokuje pod innymi artykułami.Większość zbieraniny z zeszłego piątku pod sejmem podlega pod Art 128 kk niestety szykują się wysokie kary dla uczestników ,,rewolucji 1000 kanapek,, nawet diduszko nie pomoże,podobno dydelf potrafi udawać martwego 6 godzin może pan WojtekD powinien brać z niego przykład.Nie dajcie się ogłupić ludzie w tvn i polsacie nie powiedzą kto stoi na czele kacykowie Po Dukaczewski (wsi),Lis który utracił pieniążki i oficerowie co im obniżą emerytury.Wesołych Świąt i taki żarcik na koniec Dlaczego opozycja została w sejmie na święta – bo nie było miejsca dla nich przy żłobie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ