UDOSTĘPNIJ
fot. wikimedia / Przykuta / twitter

Jak ujawnił jeden z dzienników, córka szefowej „Wiadomości” w TVP Marzeny Paczuski dołączy do zespołu „Panoramy”. Wcześniej zajmowała się pracą w przedszkolu jako wychowawczyni. 

Maria Tętnik, córka szefowej redakcji Wiadomości w telewizji publicznej, Marzeny Paczuski, niebawem dołączy do zespołu „Panoramy” w TVP2. Jak zauważają dziennikarze, wcześniej Tętnik pracowała jako przedszkolanka, jednak od jakiegoś czasu zaczęła interesować się dziennikarstwem.

Po przejrzeniu wpisów Tętnik na portalach społecznościowych można zobaczyć również, że jest ona – podobnie jak jej matka – zwolenniczką obecnego obozu władzy.

ZOBACZ TAKŻE – Tyszka (Kukiz’15) o PiS: Takiej skali kumoterstwa, nepotyzmu jeszcze nie widziałem

 – Podania rutynowo rozpatruje dział kadr przy Woronicza. To są bezpłatne staże wakacyjne dla zainteresowanych pracą reportera telewizyjnego. Wcześniej odbywa się szkolenie. Jeden stażysta przyszedł do „Wiadomości”, drugi do „Panoramy” – wyjaśnia z kolei szefowa Wiadomości TVP.

Jak stara się również przekonać, nie miała żadnego wpływu na wybór stażystów, którzy rozpoczną karierę w TVP.

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu:

bh, źródło: fakt24

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułPZPN reaguje na tweety Russella Crowe’a. Złożyli mu propozycję
Następny artykułWściekły Ronaldo wyrzucił mikrofon dziennikarza do jeziora (video)
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również