UDOSTĘPNIJ

Córka Tomasza Lisa i Kingi Rusin zdecydowała się zakończyć swoją przygodę z modelingiem. Rodzice popierają decyzję Igi, która zdążyła już rozczarować się światem mody. Byłą już modelkę pierwszy raz na wybiegu mogliśmy zobaczyć 5 lat temu.

Oficjalną przyczyną przerwania kariery jako modelki mają być studia, na których Iga Lis planuje się teraz skupić najbardziej. Rodzice dziewczyny wspierają jej decyzję, szczególnie Tomasz Lis, który od początku był przeciwny temu, aby córka wybrała taką ścieżkę kariery. Na wybiegu zadebiutowała 5 lat temu, podczas pokazu kolekcji Łukasza Jemioła. Wybór projektanta złośliwi określają jednak jako przyjacielską przysługę – Jemioł to serdeczny znajomy Kingi Rusin.

Kolejne kontrakty również w dużej mierze łączyły się ze znajomościami prezenterki TVN-u. Być może dlatego Idze dużo trudniej było rozpocząć współpracę zagranicą, gdzie polskie kontakty niewiele już mogły pomóc. Na krajowym rynku modelka radziła sobie jednak całkiem nieźle. Pozostawała pod skrzydłami jednej z najlepszych agencji Model Plus, która reprezentuje między innymi Małgosię Belę.

Pomimo to, jak potwierdziła Rusin w jednym z wywiadów, Lisówna nie zamierza kontynuować swojej przygody z modelingiem. Zdaniem jej mamy wpływ na taką decyzję miała kwestia rozczarowania światem mody. – Zaczęła i zakończyła naprawdę z przytupem. Uważam, że młody człowiek sam powinien doświadczać. Jeżeli bardzo chce się sparzyć, to trudno, co zrobić – tłumaczyła celebrytka.

Ta piękna dziewczyna jest córką polskiej gwiazdy sportu - której? Nie zgadniesz!

Czyją córką jest Małgorzata Rozenek? Zdziwisz się! Zaskakujące powiązania rodzinne znanych ludzi

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułTak wzruszającego apelu jeszcze nie było. Córka lekarki pisze o mamie, internauci we łzach
Następny artykułMacron mocno o Polakach. „To oznacza IZOLACJĘ”
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również