UDOSTĘPNIJ

Jak podaje serwis dziennik.pl córka Janusza Korwin-Mikkego, Korynna, została przyłapana na próbie kradzieży w warszawskim hipermarkecie budowlanym OBI. 

Korynna Korwin-Mikke została zatrzymana przez ochronę sklepu i przyznała się do winy. Na miejscu pojawiła się policja, a czyn jakiego dopuściła się córka lidera KNP został zakwalifikowany jako wykroczenie, a nie przestępstwo.

Za próbę kradzieży kobieta została ukarana mandatem w wysokości 500 złotych.

Poniżej komentarz Janusza Korwin-Mikkego:

„Kora robiła w tym OBI sporo zakupów, okradziono Ją na 2000 zł, potem kupiła frezarkę z kompletem frezów – i ten „komplet” okazał się zdekompletowany. To jak głupia uznała, że prościej jest dokraść. Policzyli Jej za cały komplet + 500 grzywny za wykroczenie.
I wcale tego nie bagatelizuję.”

źródło: dziennik.pl

36 KOMENTARZY

 1. co można ukraść z OBI wartościowego i na tyle małego, aby się zmieściło za pazuchę? wiertarkę? piłę tarczową? szlifierkę? zaprawę murarską? już nie dajmy się zwariować… chociaż liczę na jakieś wyjaśnienia mimo wszystko.
  żal jedynie, że znowu media reżimowe mają po czym zjechać KNP, a w szczególności pana JKM :(

 2. nie wiem , zasilacz do oświetlenia od 90 do -1800 i do kieszeni wchdozi , to mzoe byc lipa ale jezeli nie to nieistotne jest co zabrała
  to tu ma najmniejsze znaczenie a zazwyczaj ludzie kusza się na tanie gówno !!!

 3. nie wiem , zasilacz do oświetlenia od 90 do -1800 i do kieszeni wchdozi , to mzoe byc lipa ale jezeli nie to nieistotne jest co zabrała
  to tu ma najmniejsze znaczenie a zazwyczaj ludzie kusza się na tanie gówno !!!

 4. nie wiem , zasilacz do oświetlenia od 90 do -1800 i do kieszeni wchdozi , to mzoe byc lipa ale jezeli nie to nieistotne jest co zabrała
  to tu ma najmniejsze znaczenie a zazwyczaj ludzie kusza się na tanie gówno !!!

 5. nie wiem , zasilacz do oświetlenia od 90 do -1800 i do kieszeni wchdozi , to mzoe byc lipa ale jezeli nie to nieistotne jest co zabrała
  to tu ma najmniejsze znaczenie a zazwyczaj ludzie kusza się na tanie gówno !!!

 6. Tu JKM odniósł się do tej sprawy https://www.facebook.com/janusz.korwin.mikke/photos/a.10150563803222060.370988.277681892059/10152491786857060/?type=1 Jego córka popełniła to wykroczenie i niech poniesie konsekwencje! Ale jego samego proszę zostawić w spokoju! Ona jest dorosła, a rodzice nie mogą odpowiadać za czyny dorosłych dzieci. I uprzedzam, proszę nie robić wycieczek o wychowaniu. Słyszałam, że p. Palikot miał porządnych rodziców, a sam skończył jako dziwak w negatywnym tego słowa znaczeniu. Proszę też spojrzeć na Bartłomieja Sienkiewicza – chłop jest prawnukiem naszego znakomitego pisarza, śp. Henryka Sienkiewicza, a sam stał się niezbyt chlubną postacią.

  Panie Januszu. Przykro mi z powodu tego co pana spotkało w wyniku postępku Kory ?. Niech się pan trzyma.

 7. Kędzierski Andrzej Jak celebryci kradną to jest ok a jak córka Korwina to już nie ;p Pytanie : Dlaczego obarczasz odpowiedzialnoscią Korwina skoro jego córka jest dorosłą osobą?

 8. Kędzierski Andrzej Jak celebryci kradną to jest ok a jak córka Korwina to już nie ;p Pytanie : Dlaczego obarczasz odpowiedzialnoscią Korwina skoro jego córka jest dorosłą osobą?

 9. Kędzierski Andrzej Jak celebryci kradną to jest ok a jak córka Korwina to już nie ;p Pytanie : Dlaczego obarczasz odpowiedzialnoscią Korwina skoro jego córka jest dorosłą osobą?

 10. @Łukasz Malesza Nie obarczam Korwina odpowiedzialnoscia za kradziez dokonaną przez córkę. Winie go za komentarz do sprawy w którym w zawiły sposób broni jej poświadczając nieprawdę. Powinien złożyć oświadczenie w którym pietnuje zachowanie córki, a nie ją broni. Z komentarza Krula mozna nawet odnieść wrażenie, że pochwala kradzież popełnioną przez najbliższą mu osobę.

 11. Łukasz Malesza Jeśli ktoś twierdzi, że jest alfą i omegą, że gwarantuje, że ludzie, których proponuje do rządzenia krajem, są oazą cnót, a okazuje się, że jego własna córka startująca z list jego partii nie przestrzega tych standardów to jak w tym świetle wygląda jego wiarygodność? Chyba, że drobna kradzież nie jest szkodliwa społecznie… a przypomnę że JKMa pociągają ekstremalne kary bez uwzględniania czynników łagodzących (obcinanie rąk za kradzież, więzienia itp – teraz okazuje się, że kradzież wykonana przez jego córkę to drobne wykroczenie i styknie 500 zł, sprawa załatwiona. Podwójne standardy i tyle

 12. Magdalena Jot Cyt. Korwina
  "…córka Korwina kradła w sklepie (wcale tego nie bagatelizuję, ale niech się sama tłumaczy)…"
  Rozumiem ze was zadowoli publiczne ucięcie ręki ojcu bo jego dorosła córka coś tam ukradła… no nic , szkoda mi juz czasu na pisanie o Korwinie bo to nawet nie jest mój "idol" za to zauważyłem ze facet ma wielu wrogów .

 13. Jestem ciekaw ilu złodziei jest wśród dzieci polityków partii rządzącej. Ale o tym media nie powiedzą nam pewnie nigdy lepiej mówić i psuć opinię tym mniejszym którzy mogą w przyszłości stwarzać zagrożenie dla obecnych rządów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ