UDOSTĘPNIJ

Międzynarodowy skandal z Polakami w roli głównej. O tym patologicznym wydarzeniu mówią już media z całej Europy. Oczy całego świata skierowane są na Polskę i to bynajmniej nie w tym pozytywnym aspekcie.

Polska The Times informuje o brutalnym pobiciu, do którego doszło wczoraj wczesnym rankiem na ulicach Łodzi. Około godziny czwartej nad ranem trzech obywateli Niemiec przemieszczało się z jednego klubu do drugiego. Wtedy też zostali zaczepieni przez grupę Polaków, tylko i wyłącznie dlatego, że rozmawiali oni w swoim ojczystym języku.

ZOBACZ TAKŻE: Tego jeszcze nie było. Łódź z imigrantami odesłana z powrotem do Afryki

Łódzka patologia masakruje Niemców

Od zaczepek słownych przeszło bardzo szybko do rękoczynów. Jednemu z Niemców rozbito na twarzy szklaną butelkę, obrażenia są na tyle poważne, że czeka go operacja. Jego dwaj koledzy zostali brutalnie powaleni na ziemię i skopani.

Okres oczekiwania na przyjęcie skargi

Jedna z ofiar doniosła już o tym tragicznym wydarzeniu do niemieckiego konsulatu. Funkcjonariusze poradzili mu, by wstrzymał się jeszcze ze złożeniem oficjalnej skargi. Zawiadomienie chciał złożyć w Pabianicach, w mieście, w którym tymczasowo się zatrzymał.

– Gdy usłyszał, że musi poczekać ok. godzinę na przeprowadzenie z nim czynności, wyszedł z komendy i już nie wrócił – powiedziała Aneta Sobieraj z Komendy Wojewódzkiej Policji w rozmowie z serwisem „Polska the Times”.

Wiadomo, że trzech obywateli Niemiec było pracownikami koncernu Volkswagen, a do Polski przyjechali w sprawach służbowych.

ZOBACZ TAKŻE: Piekło w Łodzi! Tną maczetami, samochody płoną

Gdzie żyje się taniej: w Polsce czy na Białorusi? PIORUNUJĄCA różnica!


16 najsławniejszych kobiet, które rozebrały się dla "Playboya"

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również