UDOSTĘPNIJ

LINK do oświadczenia radnego. 

To się nie mieści w głowie. 23-letni Piotr Krajewski wygrał wybory w Ostródzie i został radnym, a do walki politycznej wykorzystał chore dziecko, które perfidnie oszukał.

Krajewski przyrzekł, że jeśli wygra wybory, to całą swoją dietę przekaże na leczenie chorego Czarusia, dziecka z poważną wadą serca oraz porażeniem mózgowym, którego rodzice potrzebują pieniędzy na rehabilitację i kosztowne wizyty u specjalistów.

Krajewski miał przekazać łącznie ok. 70 tysięcy złotych ze swojej diety radnego. Podpisał deklarację, którą zamieścił w swoich materiałach wyborczych. Zdobył serca wyborców swoim gestem, aczkolwiek rychło się okazało, że jest po prostu gnidą.

Po ogłoszeniu wyników nie przekazał rodzicom dziecka ani złotówki, a zeskanowany dokument usunął ze swojej strony i profilu na portalu społecznościowym. Mówi „Faktowi”, że skończyła się domena, a strony już nie ma. Na pytanie o przekazanie diety bezczelnie odpowiada:

– To było tylko przyrzeczenie, a nie umowa. A mama Czarka ma dobrą sytuację materialną, zaś moja mama straciła pracę i ja teraz muszę ją utrzymywać – tłumaczy się Krajewski.

 

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułNagrał jak zasnął za kierownicą. Niesamowity film (video)
Następny artykułgen. Kiszczak znowu stanie przed sądem
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również