UDOSTĘPNIJ

Trwa ostatni dzień 50-tego posiedzenia Sejmu. Wszyscy wiemy, że obrady często przebiegają w sposób burzliwy i nieskładny na tyle, że trzeba posłów przywracać do porządku. Tym razem posłance PO „coś” z wypadło w trakcie przemówienia.

Już widzieliśmy nie raz, jak na sali posłowie jedzą, głosują za innych, albo wykrzykują różne zdania, czy blokuja mównice, a potem są wynoszeni przez ochronę z obrad. Na szczęście dziś tak drastycznie nie było, ale na pewno wyglądało to zabawnie. Mowa o tym, co przytrafiło się posłane Elżbiecie Gapińskiej.

Tego dnia posiedzenia parlamentarzyści zajmowali się m.in. sprawozdaniem Komisji Kultury i Środków Przekazu o komisyjnym projekcie uchwały w sprawie ustanowienia roku 2018 Rokiem Zbigniewa Herberta. Zdecydowano, że przyszły rok będzie właśnie jego rokiem. Głos jak zwykle zabierali rózni posłowie, w tym posłanka Platformy Obywatelskiej.

Gdy Gapińska stanęła na mównicy i zaczęła rozprawiać o reformie edukacji, to w ferworze… coś jej wypadło z ust! Nie wiadomo co to. Internauci mówią o gumie, ale są też tacy, którzy twierdzą, że to ząb posłanki. Na pewno nic się nie stało i posłanka nie ma się czym martwić.

Źródło: se.pl

Jakie wykształcenie ma Beata Szydło? Nie do wiary! Czego uczyli się nasi politycy


Jakiej ksywki dorobił się Schetyna? Uśmiejesz się! Zabawne przydomki polityków

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również