UDOSTĘPNIJ
zrzut ekranu fakty w tvn24

Zastępca Mariusza Błaszczaka, wiceminister spraw wewnętrznych brał w mijającym tygodniu udział w organizowanej przez Policję konferencji nt. bezpieczeństwa. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie rozpoczynający spotkanie seksowny taniec emerytek na cześć polityka. 

To nie jest łatwy czas dla wiceministra spraw wewnętrznych Jarosława Zielińskiego. Najpierw w mediach pojawiła się w kontekście jego wizytacji w Białymstoku informacja o zmuszaniu policjantów w godzinach pracy do wycinania konfetti. Funkcjonariusze zamiast patrolować ulice, siedzieli na komendach z nożyczkami w rękach i wycinali kolorowe ozdoby dla wiceministra.

Jak się okazuje, to nie jedyny przypadek wyjątkowego traktowania zastępcy Mariusza Błaszczaka. Na jednej z konferencji nt. bezpieczeństwa organizowanych przez Policję, specjalnie na powitanie polityka obozu władzy zorganizowano pokaz seksownego tańca hawajskiego w wykonaniu emerytek.

Jak można również zobaczyć na nagraniu, sam minister nie wydaje się być uradowany takim pokazem. Sytuacja w ogóle była dosyć krępująca co można poznać po twarzach uczestników konferencji.

bh

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również