UDOSTĘPNIJ

Pamiętacie jeszcze Irka Bieleninika? Kultowy prowadzący „Tele Gry” zajmuje się czymś zupełnie innym niż jeszcze kilka lat temu. Wiele osób już o nim zapomniało.

Bieleninik rozpoczynał swoją karierę w radiach. Rozmawiał ze słuchaczami i robił im dowcipy. Od razu dał się poznać jako człowiek pełen humoru. Pracował w RMF FM i Radiu ZET.

Następnie przeniósł się do telewizji. Zatrudnienie znalazł w TVN oraz Polsacie. Widzowie mogli go poznać dzięki show „Strongmeni”. Najwięcej popularności przysporzyła mu jednak „Tele Gra”, czyli program interaktywny  z widzami.

– Na pewno nie chciałbym wystąpić w reklamie podpasek, maści na pryszcze czy leku na hemoroidy. Najlepiej, by był to produkt, z którym się identyfikuję. Samochód, motor, a może dobre narty? – mówił Bieleninik. Czy identyfikował się z płynem do mycia naczyń? Nie wiadomo, choć reklamy z jego udziałem były niezwykle częste.

W 2015 roku konferansjer wziął udział w kampanii „Ramię w ramię po równość”, którą organizowała Kampania Przeciw Homofobii. Bieleninik wspiera środowiska LGBT i obecnie jest to jedna z jego głównych aktywności.

– Wśród moich znajomych jest wiele osób o odmiennej orientacji seksualnej. Nie jest im łatwo w życiu. Jeśli nie będziemy mogli znaleźć ludzi odważnych, którzy nie boją się mówić o tym, że sympatyzują, że chcą zmian to nic się nie zmieni – mówi.

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu:

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułPoseł PiS wyzywa Wałęsę na solówę. „Zapraszam na solo, bydlaku!”
Następny artykułPKB Polski po raz pierwszy na minusie. „Grozi nam pułapka średniego rozwoju”
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również