UDOSTĘPNIJ
fot. flickr

Po druzgocącej klęsce Hillary Clinton wydaje się być załamana. Wydała polecenie by wszyscy obecni w jej sztabie wrócili do domów. Odmówiła również przemowy i oficjalnych gratulacji zwycięzcy wyborów, Donaldowi Trumpowi. 

Donald Trump po bardzo ostrej i długiej kampanii prezydenckiej został 45. prezydentem Stanów Zjednoczonych. Jego przewaga nad rywalką okazała się być znaczna, co jak się okazuje kompletnie zdruzgotało Hillary Clinton.

Reakcja kandydatki demokratów na prezydenta USA i jej sztabu na porażkę jest co najmniej dziwna.

Najpierw Hillary Clinton odmówiła przemowy i oficjalnych podziękowań Trumpowi, a potem wydano polecenie osobom znajdującym się w sztabie i kibicującym Clinton, żeby udali się do domu.

 –  Powinniście wrócić do domu, przespać się trochę. Zobaczymy, co będzie jutro. Jesteśmy z was niezmiennie dumni. I jesteśmy dumni z niej, wykonała znakomitą robotę. Jeszcze nie przegrała. Muszę dzisiaj powiedzieć „dobranoc”. Wrócimy, kiedy będzie coś wiadomo – powiedział zwolennikom Clinton, szef jej sztabu, John Podesta.

Komentujący wybory i media nie pozostawiają za to zachowanie na Clinton suchej nitki. Według sporej większości to jawna kapitulacja, ponieważ – jak zauważają – nie odsyła się swoich zwolenników do domów, jeśli czeka się na ogłoszenie swojej wygranej.

Polub fanpage jedynego bezstronnego portalu informacyjnego


bh

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułTo już pewne. Amerykanie mają nowego prezydenta
Następny artykułZaskakujące przemówienie Trumpa po ostrej kampanii (video)
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również