UDOSTĘPNIJ

Bronisław Komorowski i Lech Wałęsa wystąpili razem w kampanii… tym razem nie politycznej, a marketingowej. Przybyli do Chicago promować prywatny polski kantor.

Mowa o świadczącym usługi w zakresie wymiany walut, działającym w internecie kantorze Cinkciarz.pl Firma podpisała kontrakt ze znaną na całym świecie drużyną koszykarską grająca od lat w NBA – Chicago Bulls. Polscy prezydenci swoimi wizerunkami promowali przedsięwzięcie.

Podczas meczów zespołu na banerach będzie wyświetlana reklama kantoru. Firma od teraz jest partnerem drużyny i ma korzystać z kanałów promocyjnych Chicago Bulls. Między innymi w materiałach internetowych oraz w formie reklam video emitowanych przed meczami. W USA Cinkciarz.pl ma działać pod marką Conotoxia.

Komentatorzy i internauci szczególnie zwrócili uwagę na zdjęcie, na którym Bronisław Komorowski trzyma koszulkę amerykańskiego zespołu z niewidoczną przez zgięcie materiału ostatnią literką „S”. Przez co wyeksponowany jest wyraz „BULL”, który stał się pretekstem dla dużej części opinii publicznej do kpin i nawiązań do słynnej wpadki byłego prezydenta.

Dziennikarz TVP Tomasz Wolny napisał na Twitterze: It’s official. Byli prezydenci Najjaśniejszej RP reklamują „cinkciarza”. Anihilacja granic żenady…

ds, źródło: Onet.pl, Twitter.com

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułDawniej Kolonko, teraz Wellman, czyli Stuhr parodiuje. Śmieszne czy nie? (video)
Następny artykułCharamsa przypomina nam, że trwa wojna
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również