UDOSTĘPNIJ
fot. youtube

W sieci pojawiło się nagranie pokazujące grupkę nastolatków, którzy chcieli wylegitymować opolskich policjantów prowadzących interwencję wobec ich kolegów. Reakcja policjanta na prowokacyjne zachowanie nastolatków była zdecydowana.

Na nagraniu widzimy jak dwóch nastolatków zbliża się do interweniujących policjantów i swoich kolegów wobec których prowadzona jest interwencja i zachęcają ich do wyjścia z samochodu, mimo wyraźnego polecenia policji żeby tego nie robili.

Po chwili, podczas której dwóch nastolatków próbuje zachęcić swoich kolegów do wyjścia z samochodu oraz kilkukrotnych żądań o wylegitymowanie się policjantki podchodzi do nich inny policjant. Umundurowany funkcjonariusz stara się wytłumaczyć, że koledzy nastolatków nie mogą wyjść z samochodu ponieważ jest prowadzona wobec nich interwencja.

Gdy tłumaczenia policjanta nie pomagają i po raz kolejny nastolatkowie żądają wylegitymowania się, funkcjonariusz policji siłą zaprowadza jednego z nich do radiowozu. Po takim obrocie sprawy zatrzymany nastolatek diametralnie zmienił swoje zachowanie i posłusznie wykonywał polecenia funkcjonariuszy.

Mogłoby się wydawać, że takie zachowanie policji zostanie odebrane negatywnie przez internautów jednak stało się wręcz przeciwnie.

Większość komentujących nagranie na portalach społecznościowych bierze stronę policjantów.

– I bardzo dobrze. teraz k***a każdy strażnik teksasu, z perfekcyjną znajomością prawa i procedur policyjnych. pałą przez łeb i na 24 – napisał internauta na jednym z popularnych portali.

– Przez te wszystkie filmiki jak to Ci „mądrzy” próbowali nauczać policje w 90% przyp****jąc się do nich, czekałem na taki filmik. Byle jakiś tępy sąd nie uznał winnych policjantów… Nie wiem, mam 22 lata, zostałem parę razy spisany, czy zatrzymany do kontroli ale widzę niektórzy to nadal małpy i nie wiedzą jak się zachować – napisał inny.

Polub pikio.pl by być na bieżąco!

bh

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułCiekawe czy będzie dużo Po-PiS-KU ?
Następny artykułPapież poprosił władze Boliwii o liście koki
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również