UDOSTĘPNIJ

Wrocławska policja zatrzymała mężczyznę, który na jednym z głogowskich portali opublikował ofertę sprzedaży swojej czteromiesięcznej córeczki. Mężczyzna tłumaczy, że do takiego ruchu zmusiła go ciężka sytuacja finansowa.

Witam, z powodu bardzo złej sytuacji finansowej w naszym związku, i w niedługi m czasie rozwodu z moją żoną, zdradzała mnie, nie jesteśmy w stanie wychować już drugiego naszego dziecka, możemy się dogadać. Malwinka ma w tej chwili 4 miesiące, kontakt tylko na emaila. pozdrawiam Arek 37. Cena: 5000 zł.” – brzmiało ogłoszenie.

Jak poinformowała policja mężczyzna został bardzo szybko zlokalizowany i zatrzymany. Ponadto jak dowiedział się reporter TVP autor ogłoszenia jest bardzo dobrze znany dolnośląskiej policji. W przeszłości był karany za oszustwa i przemoc domową.

Mężczyźnie nie postawiono na razie zarzutów ponieważ policja musi ustalić czy jego zamiarem było oszustwo finansowe czy rzeczywista sprzedaż kilkumiesięcznego dziecka.


Polub pikio.pl by być na bieżąco!

bh, źródło: tvp.info

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułKukiz: JKM mówi, że upośledzone dziecko trzeba utopić (video)
Następny artykułKonserwatyści z PO chcą przejść do PiS
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również