UDOSTĘPNIJ
fot. kpp iława

Karol K., kierowca BMW, najpierw próbował przejechać kota a później umyślnie wprowadził samochód w niebezpieczny poślizg na środku ronda. Kierowca stracił prawo jazdy.

Lubawscy policjanci dostali zgłoszenie o kierowcy BMW, który na jednej z lokalnych ulic miał stwarzać zagrożenie w ruchu drogowym. Policjanci przejrzeli natychmiast miejski monitoring by ustalić sprawcę.

Jak wynika z nagrania miejskiego monitoringu, kierowca BMW zanim zaczął niebezpiecznie zachowywać się na skrzyżowaniu, chciał przejechać kota znajdującego się po drugiej stronie jezdni.

Policjanci ustalili tożsamość kierowcy i jak się okazało miał on już wysoką ilość aktywnych punktów karnych i wraz z mandatem za ostatnie wykroczenie przekroczył dozwoloną ich ilość. W związku z tym Karol K. stracił prawo jazdy i będzie musiał ponownie zdać egzamin by je odzyskać.

bh, źródło: ilawa.policja.gov.pl

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułUE zniosła limity produkcji mleka – producenci niezadowoleni
Następny artykułSzokujące tezy w książce Szumlewicza o mediach
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również