UDOSTĘPNIJ
źródło: flickr.com, wikimedia.org

Władza nie miała litości dla tego ubezpieczyciela. W związku z tym, że oferował swoje usługi za niskie stawki, został ukarany niemałą karą finansową, która z pewnością odbije się na jego wizerunku. Klienci są zszokowani, bo już wiedzą, że przez sankcje dla firmy ceny usług mocno poszybują w górę. 

Karą w wysokości 300 tys. złotych ukarany został jeden z najtańszych ubezpieczycieli na rynku. Link 4 został wzięty na celownik Komisji Nadzoru Finansowego, bo oferował… niskie składki. Mowa zwłaszcza o ubezpieczeniach grup 3 i 10. Jak twierdzi w oświadczeniu KNF, chodziło o zbyt niską składkę ubezpieczeniową.

W związku z wyznaczaniem składki ubezpieczeniowej w wysokości, która nie zapewnia co najmniej wykonania wszystkich zobowiązań z umów ubezpieczenia i pokrycia kosztów wykonywania działalności ubezpieczeniowej zakładu ubezpieczeń – tłumaczy swoją drastyczną decyzję KNF.

Klienci w rozpaczy

Korzystający z usług ubezpieczyciela Polacy są w szoku. Dotąd cieszyli się, że mają niskie składki, a teraz boją się, że będą musieli wyłożyć na nie znacznie więcej. Niektórzy z nich są wręcz w rozpaczy i zżymają się na władzę, za to, że wtrąca się nawet w takie dziedziny życia jak ubezpieczenia samochodowe.

źródło: gazeta.pl

14 pięknych córek polityków, którymi zachwycają się wszyscy


Jakiej ksywki dorobił się Schetyna? Uśmiejesz się! Zabawne przydomki polityków

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również