UDOSTĘPNIJ
Fot. Facebook/Filip Chajzer

Filip Chajzer jest obecnie jednym z najbardziej lubianych i szanowanych polskich celebrytów. Imponuje on szczególnie wieloma społecznymi akcjami, w które chętnie się angażuje. Jego najnowszy wpis, związany z kolejną szlachetną inicjatywą, zdobył aż 10 tys. reakcji w godzinę.

Chajzer, który sam został właśnie ojcem, zdaje się być szczególnie wrażliwy na krzywdę dzieci. Natychmiast zareagował więc na post, który ujrzał na profilu jednej z fanek. Jego inicjatywa prawdopodobnie uczyni urodziny pewnej 12-latki bardzo hucznym wydarzeniem.

Pomysł celebryty odpowiedzią na bolesny zawód

– JEST AKCJA! Zawsze pomagaliście mi w szalonych pomysłach, a ten jest dla mnie bardzo ważny. Zauważyłem na fb wpis właścicielki sali zabaw z warszawskiego Muranowa. To, co pisze, jest cholernie przykre. 12-letnia Oliwia, która ma problemy ze zdrowiem, marzyła o urodzinach, na które mogłaby zaprosić swoich kolegów. Mama dziewczynki z wyprzedzeniem zaprosiła gości. Były balony i tablice, żeby koledzy i koleżanki z rodzicami nie zabłądzili… Niestety… Nikt nie przyszedł – napisał na swoim Facebooku Chajzer o smutnej sytuacji, która wyjątkowo go… zainspirowała.

– Rozmawiałem z Panią Marysią. Powiedziała mi, że takiego smutku w oczach dziecka nie widziała jeszcze nigdy… I teraz akcja. Co powiecie na to, żeby wpaść z dziećmi w najbliższą sobotę i zaśpiewać sto lat…? Ja piekę tort, nie wiem, czy starczy dla wszystkich, ale ktoś się załapie. Niech zapamięta te urodziny do końca życia!!! – dodał więc celebryta.

Internauci zareagowali na ten pomysł niezwykle entuzjastycznie. Wielu z nich zapewniło, że chętnie zjawią się u dziewczynki z tortem. Inni prosili o jej adres, aby mogli wysłać tam okolicznościową kartkę z życzeniami.

Fot. Facebook/Filip Chajzer

Te zdjęcia dzieci ze ślubów BAWIĄ DO ŁEZ!


Jak nazywa się syn Doroty Gawryluk? Niespotykane! Najdziwniejsze imiona dzieci polskich gwiazd

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również