UDOSTĘPNIJ

Nie sądziłem, że kiedyś ta ?przyjemność? spotka mnie, ale przyszedł na to czas. Rzadko publikuję coś na facebooku, przeważnie powstrzymuję się od komentowania czegokolwiek i uważam, że każdy ma prawo do swojego zdania. Tym większe było moje zdziwienie, gdy w piątek rano przeczytałem na moim profilu, iż? mój wpis (ten wyżej) nie spełnia standardów strony!

Nie tak dawno Wojciech Cejrowski dostał bana na 3 miesiące za to, że manifestował swoje poglądy. Skrajnie prawicowe, kościelne, niektórzy powiedzą, że średniowieczne. Jednak ma prawo do własnej opinii, z którą nie każdy musi się zgadzać. Takie prawo mam i ja ? młody obywatel, któremu wpajano, iż żyje w demokratycznym kraju, gdzie liczą się z jego zdaniem, a ponadto na pewno nigdy nie doświadczy cenzury. A doświadczył. I to niejednokrotnie.

10458607_565902823542542_7724816805102629805_nJak już wspomniałem, rzadko coś komentuję, a moje teksty nie dotyczą tylko prawicy lub lewicy. Staram się trafić do każdego. Każdego, kto jest otwarty na dyskusję. Tym większe było moje zdziwienie, kiedy wpis został skasowany. Skąd mam screena? Pewna osoba zrobiła, bo chciała innej pokazać. Teraz tylko mi podesłała, bo poprosiłem po jego zniknięciu. Sam bym na to nie wpadł, bo po co mi tego kopia? Ważna jest jednak inna rzecz. Dwa razy za namową znajomych też zgłosiłem pewne pozycje, które, w mojej, a także i ich ocenie, zasługiwały na usunięcie. Raz była to flaga z sierpem i młotem na zdjęciu w tle, a następnie strona ?Najseksowniejsze 4., 5., i 6-latki?. Za każdym razem dostałem jednak odpowiedź, że administratorzy nie widzą w nich nic złego i abym zapoznał się ze standardami społeczności. Dziwne, że takie coś, co, przede wszystkim, jest na podłożu pedofilskim (strona) i popularyzuje komunizm (zdjęcie) jest przyjęte jako cuda objawione, a zgoła odmienne poglądy traktowane są jako coś sprzecznego z prawem. Dodajmy: międzynarodowym.

Na koniec napiszę tylko jedno: Polska będzie wolna tylko wtedy, kiedy wolne będą media.

UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułPrezydent Turcji: To muzułmanie odkryli Amerykę
Następny artykułSondażowe wyniki wyborów: Wygrywa PiS!
Mateusz Błoch
Student politologii i dziennikarstwa na Uniwersytecie Śląskim. Konserwatysta, katolik. Przeciwnik upadającej cywilizacji zachodu. Zwolennik zastąpienia po-okrągłostołowej sitwy nowymi ludźmi.

19 KOMENTARZY

  1. Ale jesteś biedny i uciemiężony, naprawdę – wzruszyła mnie Twoja historia :) to straszne, że w naszym kraju wszyscy popierają to nieznośne lewactwo i tępią patriotów, którzy przyjeżdżają do stolicy, żeby 11 listopada w dobrych, szlachetnych intencjach zdewastować pół miasta… Naprawdę gorąco współczuję, że zamiast wszechwładnej szarości, jakieś pedały zbudowały kolorową tęczę – jakby nie wiedziały, że nasz kraj brzydzi się kolorów. I wszędzie te pedały i lesby oraz homoterror (zapomniałeś o tym chwytliwym haśle – homoterror, powinno wystąpić co najmniej 3 razy w każdym akapicie! bo inaczej może się nie zapisać w pamięci) – na każdym kroku. Opędzić się od nich nie można. Hetero są już w mniejszości – stanowią jakiś 1% społeczeństwa – zwłaszcza na wsiach, pełno tego tatałajstwa pedalskiego się panoszy na zagrodach i przeszkadza być prawdziwym narodowcem. I te dzieci (koniecznie trzeba coś o dzieciach!), które trzeba chronić przed homoterrorem – najlepiej na parafiach, gdzie nic złego nie może je przecież spotkać. Tak, masz rację. Żyjemy w opresyjnym państwie homoterroru, rządzonym przez Żydow i Murzynów. A, i islamistów! Prezydentem jest Murzyn, tylko dla niepoznaki pomalowany i uwąsiony. Strach się bać. Podzielam w pełni Twoje obawy.

  2. Facebook, google, youtube oraz mnóstwo innych stron jest w rękach żydów więc nic dziwnego że są cenzurowane. Jak ktoś chce alternatywę do facebooka to może sobie założyć konto na diasporze (wiem że to podejrzana nazwa i nikt tam nie ma konta).

  3. Po przeczytaniu twojego komentarza sądze, że jesteś osobą homoseksualną, ponieważ napędzasz sam siebie, w artykule nie pojawiła się wzmianka o słowie "homoterror" lecz Ty nagminnie te słowo używasz, (nie wiem, używasz autoironii?) i wręcz nagabujesz do używania jego, bo przecież heteroseksualne osoby go używają, więc niech jeszcze jedna osoba go użyje, by móc dalej się nad sobą użalać – JAK TO MI ŹLE, BO JESTEM GEJEM. I JAK TO MNIE NIKT NIE LUBI, SPOKÓJ ODNAJDĘ TYLKO W HOMO KLUBIE(gdzie jest to kolebka dewiacji). Ahhh.. I te piękne porównanie parafie – dzieci, wierzy się w Boga, nie w księdza, prowadzi się dzieci do Boga, nie do księdza.

  4. Po przeczytaniu twojego komentarza sądze, że jesteś osobą homoseksualną, ponieważ napędzasz sam siebie, w artykule nie pojawiła się wzmianka o słowie "homoterror" lecz Ty nagminnie te słowo używasz, (nie wiem, używasz autoironii?) i wręcz nagabujesz do używania jego, bo przecież heteroseksualne osoby go używają, więc niech jeszcze jedna osoba go użyje, by móc dalej się nad sobą użalać – JAK TO MI ŹLE, BO JESTEM GEJEM. I JAK TO MNIE NIKT NIE LUBI, SPOKÓJ ODNAJDĘ TYLKO W HOMO KLUBIE(gdzie jest to kolebka dewiacji). Ahhh.. I te piękne porównanie parafie – dzieci, wierzy się w Boga, nie w księdza, prowadzi się dzieci do Boga, nie do księdza.

  5. Alicja Bielonko Źle myślisz, dziecko. Źle też, jak na Polkę i jak rozumiem wielką patriotkę, używasz ojczystej mowy. Trudno zrozumieć tak do końca, o co ci chodzi ze względu na błędy stylistyczne w twoim poście i ogólny chaos formułowania myśli. Jedyne co zrozumiałem, to że jesteś homofobką. Nie, sorry – TOLERUJESZ gejów, ale ich NIGDY nie ZAAKCEPTUJESZ. Najlepiej, żeby żyli w gettach, prawda? I swoich klubach, które są kolebką dewiacji (a ta myśl to sama z siebie, czy z jakiejś katechezy?). Tak się składa, że mam sporo przyjaciół gejów i serdecznie im współczuję życia w tak TOLERANCYJNYM kraju jak nasz. A co do użalania się – użala to się nad sobą autor tego tekstu.

  6. Alicja Bielonko Źle myślisz, dziecko. Źle też, jak na Polkę i jak rozumiem wielką patriotkę, używasz ojczystej mowy. Trudno zrozumieć tak do końca, o co ci chodzi ze względu na błędy stylistyczne w twoim poście i ogólny chaos formułowania myśli. Jedyne co zrozumiałem, to że jesteś homofobką. Nie, sorry – TOLERUJESZ gejów, ale ich NIGDY nie ZAAKCEPTUJESZ. Najlepiej, żeby żyli w gettach, prawda? I swoich klubach, które są kolebką dewiacji (a ta myśl to sama z siebie, czy z jakiejś katechezy?). Tak się składa, że mam sporo przyjaciół gejów i serdecznie im współczuję życia w tak TOLERANCYJNYM kraju jak nasz. A co do użalania się – użala to się nad sobą autor tego tekstu.

  7. Autor nie rozumie chyba na czym polega wolność słowa. Wyobrażasz sobie sytuację, że wchodzisz do restauracji i zaczynasz przemowę taką jak w poście. Wg twojej logiki, właściciel wyrzucając cię narusza twoją wolność słowa. Nawet w USA, gdzie swobodnie można krzyczeć "<dowolnie wybrana grupa społeczna> na odstrzał" nie obejmuje pierwszą poprawką miejsc prywatnych, a takim jest Facebook.

  8. Przykre ale prawdziwe, dziwi fakt że administrator portalu nie widział problemu w publikacji sierpa z młotem bo mam nieodparte wrażenie iż to symbol władzy totalitarnej podobnie jak niemiecka swastyka i upublicznianie ich jest zabronione pod karą grzywny lub więzienia.

  9. Diego De La Vega Aż przeczytałem z nadzieją, że ominąłem jakiś akapit, który nadałby sensu tekstowi. Ale nie, to nadal rant na fejsbuka, który usuwa takie treści, a nie inne i powoływanie się na niemającą związku z tematem wolność słowa i sumienia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ