UDOSTĘPNIJ

Wojciech Cejrowski, najlepiej sprzedający się polski pisarz, postanowił dołączyć do bojkotu sieci Empik rozpoczętego przez internautów w związku z kampanią reklamową, której twarzami byli Adam Nergal Darski oraz Maria Czubaszek.

Cejrowski stwierdził, że „być może sam strzela sobie gola”, aczkolwiek prosi swoich czytelników, aby jego najnowszą książkę kupowali w innych księgarniach, albo w ogóle. Chodzi o publikację „Wyspa Prerii”.

Pisarz pochwalił się trzema nagrodami od sieci Empik za sprzedaż jego książek. Podkreśla, że najpewniej dostałby czwartą, aczkolwiek dołączą do bojkotu sieci księgarni.

„Empik z okazji świąt Bożego Narodzenia reklamuje się dwiema twarzami. Jedną z tych twarzy jest facet, który podarł największy bestseller świata, Biblię, i reklamuje księgarnię! Drugą z tych twarzy jest Maria Czubaszek, która chełpi się dzieciobójstwem. Jak to się ma do świąt Bożego Narodzenia, do stajenki betlejemskiej, do Dzieciątka?” – mówi Wojciech Cejrowski.

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułPO chce kolejnej dotacji dla Świątyni Opatrzności Bożej. Tym razem 16 mln złotych
Następny artykułPawłowicz do Agaty Adamek z TVN24: Pani jest idiotką bez kompetencji
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również