UDOSTĘPNIJ
Cejrowski miażdży Morawieckiego
fot. youtube.pl/Wojciech Cejrowski

Wojciech Cejrowski, znany z bezkompromisowego i ciętego języka, uderzył w nowodesygnowanego Prezesa Rady Ministrów, Mateusza Morawieckiego. Odcinek programu „Minęła dwudziesta” nie został nawet wyemitowany. O to, by ujrzał światło dzienne, zadbał sam podróżnik. 

Dziś prezydent RP Andrzej Duda przyjął rezygnację Beaty Szydło ze stanowiska Prezesa Rady Ministrów. Wydarzenie było na tyle ważne, że nie wyemitowano nawet odcinka hitowego programu publicystycznego „Minęła dwudziesta”, którego gościem tradycyjnie jest Wojciech Cejrowski. TVP ucięła lukratywną transmisję.

ZOBACZ TAKŻE: Ależ ATAK! Kolonko niespodziewanie UDERZA w Cejrowskiego! Prawica w szoku

Cejrowski miażdży Morawieckiego

Gwiazdor telewizji wypowiedział się najpierw odnośnie do premier Szydło, twierdzą, że posadę premiera otrzymała w zamian za dobrze przeprowadzoną kampanię obecnego prezydenta. Następnie zmiażdżył nowego szefa rządu.

ZOBACZ TAKŻE: Po tych słowach senatora PO w studiu TVP zapadła TOTALNA CISZA! (VIDEO)

– Morawiecki też jest sprawny politycznie, ale mi się nie podoba, że socjalizuje i rozdaje forsę zamiast pomnażać. Prześladuje małych przedsiębiorców w Polsce, różnymi uciskami podatkowymi, bo musi uzbierać na rozdawnictwo, to mi się nie podoba – powiedział kontrowersyjny podróżnik.

źródło: youtube.pl/Wojciech Cejrowski

Te MEMY najlepiej podsumowują 2 lata rządów PiS!

9 największych kompromitacji rządu PiS

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również