UDOSTĘPNIJ
Fot. Twitter/Marzena Paczuska

Były minister transportu w rządzie PO Sławomir Nowak był jedną z osób, która ostro skrytykowała ostatnie działania Prawa i Sprawiedliwości. Na Twitterze odpowiedziała mu więc złośliwie była szefowa „Wiadomości”, Marzena Paczuska, która raczej szybko tego pożałowała. 

– Czy Drelich już poleciał, czy tylko oddał buty? – napisał na portalu społecznościowym Sławomir Nowak, odnosząc się do sprawy ostro krytykowanego w ostatnim czasie wojewody. Mężczyzna potępiany był za zbyt późną reakcję po tragicznych w skutkach nawałnicach oraz stwierdzenie, że  „do zamiatania liści nie będziemy wzywać wojska”.

Nowakowi postanowiła odpowiedzieć na post Marzena Paczuska, która w obronie wojewody przypomniała ministrowi tzw. aferę zegarkową. Polityk jednak nie odpuścił.

– Pani od przyjaciół to zdaje się, że tylko parę klapsów na do widzenia dostała – stwierdził Nowak. To nie zakończyło jednak kontrowersyjnej dyskusji, która trwała na Twitterze jeszcze przez jakiś czas. Podzieliła także znacząco internautów, którzy wspierali ministra i byłą szefową wiadomości polubieniami oraz udostępnieniami kolejnych etapów internetowej kłótni.

Fot. Twitter

 

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również