UDOSTĘPNIJ

Były ksiądz, Jacek Międlar, wystąpił w serialu paradokumentalnym „Policjantki i policjanci” emitowanym na antenie TV4. Debiut aktorski byłego duchownego nie był zbyt spektakularny, ale mogliśmy usłyszeć jak klnie niczym szewc. Internauci są bezlitośni, a Międlar tłumaczy, że chciał pomóc znajomym. 

Jacek Międlar budził swego czasu mnóstwo kontrowersji. Wszystko zaczęło się od przemówienia na Marszu Niepodległości, kazania podczas mszy dla ONR oraz kilku ostrych wywiadów. Kościelni hierarchowie zabronili mu się publicznie wypowiadać, ale młody ksiądz zignorował rozkazy. Stracił możliwość udzielania sakramentów i musiał zająć się publicystyką.

Jak widać, były duchowny może teraz występować w serialach paradokumentalnych. W mało ambitnej produkcji na TV4 zagrał pobitego rowerzystę. Klął jak szewc i spotkał się z lawiną krytyki. Broni się mówiąc, że chciał tylko pomóc znajomym, bo wypadł im z ekipy odtwórca tej roli.

UWAGA WULGARYZMY!

– No i po chuj żeś pan dzwonił? (…) Jechałem ścieżką rowerową, on szedł, zatrzymałem się, żeby zwrócić mu uwagę, a ten debil się na mnie rzucił.  

– Proszę nieco dokładniej – odpowiada policjantka.

– Kurwa… Zatrzymałem się. Ten mi przypierdolił, ja się wywróciłem, uderzyłem o asfalt, odarłem sobie gębę. No sami widzicie… (…) Kamery to mu kurwa nie daruję – mówił Międlar.

Internauci są bezlitośni dla byłego księdza. Najpopularniejsze komentarze pod nagraniem to…

33 KOMENTARZY

  • Zabawne, że są jeszcze osoby, które myślą, że rzucając inwektywami na prawo i lewo i to tak oczywistymi, kogoś poruszy. Żydowski nick, jazda na polaków pod każdym postem. Marna próba dowartościowania się. Ale jedź dalej, jeśli czyni cię to szczęśliwym, po większości to spływa, ale tobie to chyba nie robi. Ty cieszysz ryj do monitora, jak małpa do banana, bo myślisz, że w innych się zagotowało. Parafrazując klasyka: „Nawet nam brewka nie tykła” :)

 1. Przecież ten koleś nie jest już księdzem, więc o co kaman? Jak zwykle ból dupy lewackich zwierząt o nic. Przez was lewica postrzegana jest jak podludzizm na równi z narodowcami.

  • ból dupska to ma teraz patoprawica broniąca zaciekle księdza-kretyna, bo ksiądz-kretyn poszedł grać w chujowej produkcji za 100zł za dzien zdjęciowy czym wytrącił oręż z rąk swoich obrońców i wyglądają teraz jak paruwy :D

 2. Kasiora już od wiernych nie leci, robota na zmywaku w Londku też nie wyszła. Trzeba jakoś na butelkę chleba zarobić. Dobrze że dupy pod latarnią nie daje… Jeszcze…

 3. Lewackie szmaty obszymurki pieprzone , kim wy jesteście zasrani ateiści któży zabijali księży ,szydzi któży robią holokaust palestyńczykom na ich ziemiach mordując ich ,a tak zwane SONDERCOMMANDO żydowski capo do zabijania.
  Kim był Hitler Stalin Lenin Castro ? To ATEIŚCI najwięksi mordercy i tyrani. Pedofile któży zostali złapani w Europie to 80% to ateiści .L wy chcecie kogoś pouczać jak ma mówić !!

   • Spośród wyznań chrześcijańskich Hitler faworyzował protestantyzm, który jest najbardziej otwarty na reinterpretację. W odróżnieniu od innych prominentów nazistowskich nie skłaniał się ku wierzeniom ezoterycznym, neopogaństwu i okultyzmowi. Wyśmiał je w „Mein Kampf”. Wyrażał uznanie dla islamskiej tradycji militarnej. W prywatnej rozmowie z osobą zaufaną miał wyrazić opinię:

    „Religia mahometańska pasowałaby do nas dużo bardziej niż chrześcijaństwo. Dlaczego musiało to być chrześcijaństwo z jego potulnością i słabością…”

  • Masz odpowiednia nick „TW” patolu pieprzony. Nic tylko ci jebnąć w ten głupi pysk. Regularnie takie zapite katolickie patole jak ty próbują mnie „pouczać” na ulicy i regularnie muszę się z takimi napierdalać. Jak dotąd jeszcze nie zaczepił mnie ateista.

   A najbardziej zbrodniczą organizacją w historii jest katokościół. To właśnie tacy jak ty mordowali i torturowali milionami przez setki lat.

   Te komuchy o których mówisz to byli w większości właśnie dobrze maskujące się katole i prawosławni, bo aż tylu ateistów to nie ma ani w Polsce, ani w matuszce Rasiji. Tak jak i nie było tylu ateistów w nazistowskich Niemczech, bo nie powiesz mi tłumanie, że 90% Niemców i 99% Austriaków było ateistami. U nas starsi ludzie co niedziele chodzą do kościółka, a potem z tęsknotą wspominają, jak to było dobrze za komuny. To samo u ruskich.

 4. Scenariusz filmu jest tekstem roli aktora.Owszem mogl odmowic,badz zadac zlagodzenia wulgaryzmow.(moze finansowo przyparty do muru),jednak rozwaga powinna mu sie uruchomic.Film ma swoje prawa, ale jak wytlumaczyc intelektualistow z podsluchu „Sowa”,ktorzy na gruncie towarzyskim syfia „sieczka”?

 5. LUDZIE….chyba ,że tylko namiastki w ludzkiej skórze bo to co czytam to jest chore-nienawiść,rasizm i antysemityzm-kto Was wychował????współczuję Waszym bliskim-z takim jadem w sercu trudno żyć

   • A przy okazji, pochodzę z bardzo katolickiej rodziny. Moja matka od lat słuchała Radyjka z Torunia, aż do niedawna, kiedy to stwierdziła, cytuję z pamięci, mniej więcej tak: „ciągle tylko nienawiść i propaganda, cały czas tylko oni i oni. Oni to, oni tamto…” („oni” czyli wszyscy krytykujący PiS, Radyjko i KK, bo kto nie z nami, ten…) i „ciągle tylko numer konta i dajcie pieniądze”, a na koniec podsumowała „nie ma sensu tego słuchać, bo robią z ludzi głupków”.

 6. PODOBNO Z KOLEGAMI Z ONR SZYKUJE SERIĘ FIRLMÓW GEJOWSKIEGO PORNO.

  W końcu każdy wie, że od homofobii do pedalstwa tylko jeden krok. A z czegoś żyć trzeba. Po wszystkim i tak ich rozgrzeszy ten były ksiądz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ