UDOSTĘPNIJ

Marek Działoszyński, były komendant główny policji wystartował z kampanią wyborczą. Głosi postulat liberalizacji prawa narkotykowego.

Były policjant twierdzi, że bardziej liberalne podejście jeśli chodzi o prawo związane z miękkimi narkotykami byłoby dobrym rozwiązaniem. Nawiązywał do marihuany. Swoją argumentację podpierał doświadczeniem zawodowym. Powoływał się również na rozwiązania jakie są stosowane w Stanach Zjednoczonych.

Działoszyński wystartuje w wyborach do sejmu jako „jedynka” na liście PSLu w Łodzi.

Wielu internautom podoba się punkt widzenia byłego komendanta głównego. Inni z kolei zarzucają mu hipokryzję i kpią twierdząc, że po metamorfozie z policjanta w polityka zaczął „gadać pod publiczkę”. Były prezydent też ma lepsze pomysły na ten problem czy też na gospodarkę. Paradoksalnie, jak ktoś jest urzędującym prezydentem czy komendantem to te pomysły mu przez gardło nie przejdą. Hipokryci – napisał jeden z internautów.

Polub Pikio.pl, by być na bieżąco:

ds

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
ŹRÓDŁONatemat.pl
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułPolska przegrała batalię ze Słowacją o gigantyczną inwestycję
Następny artykułZałoga TVN Turbo wjechała w tłum kibiców rajdu
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również